ANELA - ANELA

"Vyrábíme pro vás ručně 100% přírodní kosmetiku. Vše v malých šaržích a stále čerstvé, balené v odolném vratném tmavém skle, které po dopoužívání produktu můžete vrátit zpět a my je zrecyklujeme (správně vyčistíme, vydesinfikujme a použijeme znovu).

Používáme pouze přírodní suroviny, certifikované ECOCERT a COSMOS. Vybíráme většinu surovin v BIO kvalitě nebo divoký sběr, certifikované bez pesticidů a chemie, bez testování na zvířatech. Většina našich výrobků je veganská. Přesto naše kosmetika není "jen" směs olejů a másel, ale používáme i patentované aktivní látky s prokazatelnými hydratačními a anti-age účinky. Žádný náš výrobek, ani používané suroviny nebyly testovány na zvířatech. S výjimkou včelích produktů a lanolinu používáme pouze suroviny rostlinného původu, navíc si vybíráme skutečně skvělé dodavatele, kteří nám garantují původ surovin i jejich způsob získávání. 

Příroda je pro nás na 1. místě, proto finančně podporujeme ekologické projekty, jak je například vytváření mokřadů a zvyšování biodiverzity druhů.

TVOŘÍME SVÝMA RUKAMA A S LÁSKOU

Přináší nám velkou radost tvořit vlastníma rukama, v souladu s vlastními názory a podle vlastních nápadů tak, jak nejlépe dovedeme. Do každého výrobku, ale i článku či fotky dáváme kus sebe. V každém kelímku najdete kromě těch nejlepších surovin také kousek písničky, odraz nakrčeného čela od samého soustředění a dávku radosti nad dobře odvedenou prací. Každý článek mezi řádky mimo jiné schovává náš pohled na svět  a život a také to nejcennější co máme - náš čas, který věnujeme vám."

- zakladatelky ANELY, Andy a Ela