Bronzery

Toužíte po líčení/makeupu, které by vám jako mávnutím kouzelného proutku vykouzlilo opálení po celý rok? Vsaďte na oblíbené bronzery, které patří mezi oblíbené produkty ze sekce tvář/dekorativka. Díky nim získáte projasněnou a teple probarvenou pleť i bez přísunu slunečních paprsků. Kromě bronzerů vaše líčení vylepší i tónovací krémy, rozjasňující produkty, tvářenky a korektory.

Odstín, který bude ladit přesně s vaším tónem pleti

Jak vykouzlit opálenou pleť bez slunečních paprsků? Bronzer na pleť stačí vybrat v takovém odstínu, který bude ladit s přesně s vaším tónem pleti. Díky takové symfonii vykouzlíte dokonalý efekt a rozzáření vzhled i v případě, že jste netrávili dovolenou u moře. 

Krémové pigmenty pro přirozené zvýraznění pleti

Přírodní bronzery na pleť obsahují krémové pigmenty, které přirozeně zvýrazňují pleť. Kromě toho také můžete různé odstíny podle libosti míchat a spojovat, čímž vytvoříte jedinečný odstín. Praktická paletka s bronzerem obsahuje i zrcátko, díky kterému můžete mít svoje líčení neustále pod kontrolou. 

Přísady s přirozeně léčebnými vlastnostmi

Široká nabídka produktů určených pro líčení a makeup potěší i majitelky citlivé pleti. I s dekorativní kosmetikou můžete o svoji pleť pečovat a hýčkat si ji. Bronzery na pleť obsahují přírodní přísady s přirozeně léčebnými vlastnostmi. Díky nim se vaše pleť bude mít doslova jako v bavlnce.

Myslete i na důležité večerní odlíčení

Tak jako milujete líčení, byste si měli oblíbit i večerní rituál v podobě odlíčení/odstranění makeupu. Jedině tak bude vaše pleť zdravá, svěží, a odpočatá. Zvolte si odličovací přípravky v podobě pleťových odličovacích mlék a micelárních vod, které se postarají o důkladné zbavení líčidel i dalších nečistot.