Dárkové balíčky

Dárkové balíčky

Čím rozhodně potěšíte ženu, která se ráda hýčká? Kvalitními kosmetickými produkty. Ideální volbou jsou dárkové balíčky v elegantním provedení. A pokud si nejste jisti tím, pro jaký dárkový set se rozhodnout, není nic jednoduššího, než vyzkoušet praktická travel size balení a jednotlivé produkty vyzkoušet. Miniaturní balení se navíc skvěle hodí i na cesty.

Produkty pro líčení/makeup

Skvělou volbou je dárkový balíček obsahující produkty určení pro líčení/makeup. V takovém balíčku najdete kvalitní řasenky, které vykouzlí dokonalí pohled, prodlouží řasy a dodá jim potřebný objem i hustotu. Řasy budou hustší, plnější a silnější. 

Kvalitní pleťová kosmetika pro různé typy pleti

Dárkové sady obsahují také kvalitní pleťovou kosmetiku určenou pro různé typy pleti. Co třeba produkty na čištění pleti/odstranění makeupu nebo přípravky určené k extra péči o pleť? Radost udělají i hydratační krémy a balzámy na pleť nebo kosmetika určená k tonizaci pleti, která je velmi důležitou součástí péče.

Pomůcky na pleť pro relaxační rituály

Každou ženu potěší i dárkové sety obsahující pomůcky na pleť, které zpříjemní kosmetické rituály a promění je ve chvilku relaxace. Zajímavou volbou jsou masážní rollery, štětce na aplikaci masek nebo konjakové houbičky na čištění pleti. Pokud potřebujete jen vyzkoušet, jaký produkt by vám seděl, je ideální volbou testovací a cestovní sada.

Dokonalá pedikúra jako ze salónu

Toužíte po dokonalé pedikúře jako ze salónu? I doma si můžete dopřát kvalitní péči o svoje nohy. Vybavte si takové malé domácí lázně šikovnými pomocníky pro rychlou a pohodlnou pedikúru. Hodit se vám k tomu bude sada na pedikúru obsahující pěnový a mořský peeling, přípravek pro namáčení nohou, balzám na nohy a dřevěný kartáč na nohy.