DAVIDS

"Davids byla založena s jedinou vizí... vytvořit prvotřídní přírodní ústní péči nejvyšší kvality se závazkem k udržitelnosti."

Eric David Buss začal zkoumat přísady používané v zubní pastě, kterou používal, a zjistil, že mnoho přísad je nezdravých. Poté, co hledal lepší alternativu a nebyl spokojen s tím, co bylo k dispozici, vznikla "jednoduchá" myšlenka na vytvoření vlastní zubní pasty. Tato původní myšlenka se změnila ve čtyřletou posedlost vyvinout tu nejlepší možnou přírodní zubní pastu a v roce 2015 byla uvedena na trh Davids.

Díky vyčerpávajícímu výzkumu s odborníky v oboru jsme byli schopni identifikovat nejlepší přírodní ingredience, které bezpečně a účinně bojují za odstranění plaku, bělení zubů a osvěžení dechu. Při rozhovoru s dodavateli přísad jsme také zjistili, že většina společností vyrábějících zubní pasty používá ve svých zubních pastách „Made in USA“ mnoho dovážených přísad, což vedlo k našemu odhodlání používat prvotřídní přísady původem z USA v našem úsilí o udržení amerických pracovních míst. Dnes vám naše vize, výzkum, vývoj a závazek k udržitelnosti přináší Davids Premium ústní péči.

Ingredience přírodního původu

Naše přírodní ingredience jsou minimálně zpracovány nebo pozměněny poté, co byly získány z přírody. Příkladem může být naše přírodní mátová příchuť. Máta se pěstuje na farmách, poté se sklízí a přírodní oleje se extrahují procesem destilace vodní párou. Ano, to vyžaduje zpracování, ale konečným produktem je prémiový přírodní mátový olej minimálně pozměněný od toho, jak se olej nachází v mátových listech před zpracováním. Dalším příkladem složky přírodního původu je uhličitan vápenatý, který se používá jako mikroabrazivo k čištění a leštění zubů. Náš uhličitan vápenatý se skládá především z přírodního vápence těženého ze země. Jakmile je vápenec vytěžen, je poté drcen, proséván, separován, mlet a drcen na prášek. Uhličitan vápenatý prochází dalším procesem, ve kterém se vápenec dále čistí, takže ano, zpracování je vyžadováno, ale konečný produkt je vápencový materiál minimálně pozměněný od toho, jak se materiál nachází v zemi před zpracováním.

Davids je vysoce účinná přírodní ústní péče, která funguje.

Naše vysoce účinné receptury využívají přírodní a odvozené ingredience k účinnému bělení zubů, boji proti plaku a osvěžení dechu.

BĚLENÍ

Davids používá prémiová mikro abraziva vyrobená z přírodního pískovce a křemenného prášku k leštění povrchových skvrn ze zubů a přirozenému bělení bez použití chemikálií. Ještě důležitější je, že tato mikro abraziva bezpečně vyleští plak na zubech. Znáte ten pocit hladkých zubů bez plaku po návštěvě zubaře na čištění…. to je pocit, který máte pokaždé, když se čistíte s pastami Davids!

ANTIPLAKOVÉ PŘÍPRAVKY

Věcí číslo jedna, která způsobuje kazy, je plak, Davids je formulován jako zubní pasta proti plaku. Aby bylo možné účinně odstranit plak, musí existovat určitá úroveň abrazivity.... ne příliš abrazivní, ale ne příliš abrazivní. Americká zubní asociace (ADA) vyvinula systém hodnocení, ve kterém doporučuje, aby zubní pasta neměla hodnocení RDA vyšší než 200, aby byla pro zuby bezpečná. Jakákoli zubní pasta pod 200 je obecně považována za bezpečnou pro každodenní čištění a není příliš abrazivní. Davids se pohybuje v rozmezí 100 RDA, takže je na bezpečná pro vaše zuby, ale dostatečně abrazivní, aby odstranila plak.

ZDRAVÍ SKLOVINY

Zubní pasta Davids sensitive+Whitening je nejlepší nano-hydroxyapatitová zubní pasta pro opravu citlivých zubů a remineralizaci skloviny. Hydroxyapatit je přírodní minerál, který tvoří 97 % zubní skloviny. Do zubní pasty Davids byl přidán nano-hydroxyapatit, který opravuje tubuly a blokuje průchody do nervů. Nano-hydroxyapatit byl poprvé vyvinut NASA, aby pomohl opravit a posílit zuby astronautů vracejících se z prostředí s nulovou gravitací, a jsme hrdí na to, že můžeme stejnou moderní vědu zpřístupnit v naší zubní pastě Davids Sensitive+Whitening Nano-Hydroxyapatite. Tato vysoce výkonná zubní pasta bez fluoru představuje revoluční přístup k úlevě citlivým zubům. Díky své jedinečné schopnosti vázat se na sklovinu a vyhlazovat mikronedokonalosti nano-hydroxyapatit aktivně působí na opravu skloviny a blokování nervových cest, aby zmírnil citlivost zubů. Se všemi výhodami původní přírodní zubní pasty Davids, plus regenerační a remineralizační schopnosti nano-hydroxyapatitu, pravidelné čištění zubní pastou Davids Sensitive+Whitening Nano-Hydroxyapatite zanechá v ústech pocit úlevy od bolesti, sklovinu hladkou a obnovenou a zuby přirozeně bílé. a čisté.