Dekorativní pomůcky

Dekorativní pomůcky

Dokonalé líčení/makeup vám zajistí nejen kvalitní kosmetické produkty, jako jsou make-upy, tónovací krémy, pudry nebo bronzery. Vhod přijdou i nejrůznější praktické vychytávky. Jsou to dekorativní pomůcky, které vám zpříjemní úpravu vizáže. Pomohou vám vykouzlit dokonalé řasy, upravit obočí nebo si zkontrolovat vzhled kdykoliv během dne. 

Dokonale natočené řasy díky kleštičkám

Toužíte po řasách bez sebemenší chybičky? K dokonale natočeným a prodlouženým řasám vám nebude stačit jen řasenka. Hotové zázraky totiž také dokáží kleštičky na řasy. Ty zachytí i tu nejmenší řasu a perfektně ji natočí. Je to rychlé, jednoduché a naprosto pohodlné. 

Nezbytná pinzeta pro perfektní úpravu obočí

Při úpravě zevnějšku je důležité nevynechávat ani obočí. Upravené obočí totiž pomůže zvýraznit oči i celkové líčení. Základem je přirozenost a precizní tvar. O perfektní úpravu se postará pinzeta. Díky ní si snadno vytvarujete obočí přesně podle svých představ s maximální přesností. Šikmé hrany zajistí opravdu profesionální práci. 

UV zrcadlo pro kontrolu správné ochrany opalovacím krémem

Mezi praktické kosmetické vychytávky a dekorativní doplňky patří i UV zrcadlo. To slouží ke kontrole UV ochrany. Díky cestovní velikosti se hravě vejde i do kabelky. Integrovaná UV kameřa umožňuje rychlou kontrolu správné ochrany proti UV záření i kontrolu kvality odstranění makeupu.

Odolná kompaktní krabička s vyměnitelným pudrem

Pro rychlou a pohodlnou úpravu zevnějšku přijde vhod i odolná znovunaplnitelná kompaktní krabička na pudr nebo bronzer. Je odolná vůči polití a znečištění, a kromě toho je také ekologická. Stačí jen vyměnit její vnitřní obsah. Kompaktní pudr nebo bronzer je ideální volbou na cesty a do kabelky.