dome BEAUTY

KDO JSME

V čem je náš přístup jiný? Neomezujeme svůj přístup pouze na složení. Vytvořili jsme značku, která je čistá ve všech aspektech AKA 360stupňová čistá krása: Holistický přístup k čistotě v našich produktech, balení, aplikaci a etice.

PŘÍBĚH MAR A "360° ČISTÝ KONCEPT"

Tento koncept nevytvořil nikdo jiný než naše zakladatelka Mar Cavallone. Její holistický přístup k čistému bydlení inspiroval tento koncept, který začal čistými ingrediencemi a zakázkovými štětci napuštěnými dřevěným uhlím pro čistou aplikaci. Jako zarytá milovnice zvířat a vášnivá recyklátorka také považovala za důležité začlenit čisté a udržitelné obaly. Její rodina ji inspirovala k tomu, aby do svého konceptu 360° krásy zahrnula solidaritu a je to jedna ze základních a milovaných hodnot dome BEAUTY. Mar, vyrůstající v rodině skládající se z různých etnik a kultur, se chtěla ujistit, že dome BEAUTY je inkluzivní a podporuje všechny milovníky make-upu z různých prostředí, aby byli jedinečně sami sebou – a měli k tomu dokonalý make-up.

360° čistá filozofie

Posláním dome BEAUTY je poskytovat 360° řešení krásy pro Clean Beautiful You™. Vytvořili jsme značku, která upevňuje naše odhodlání sjednocovat krásu při zachování nejčistších a nejzelenějších standardů. A nejde jen o přísady. Naše značka je čistá ve všech aspektech, AKA 360° čistá, což je přesně to, jak to zní: Holistický přístup k čistotě v našich produktech, balení, aplikaci a etice. Jsou bezpečné, ekologické, udržitelné a inkluzivní pro všechny specificky barevné ženy.

Zábavný fakt: Náš název „dome“ pochází z tvaru našich štětců, které mají tvar kopule, aby přilnul ke konturám vašeho obličeje.