Doplňky pro nehty

Doplňky pro nehty

Každá žena by o sebe měla pravidelně pečovat. A zapomínat by se nemělo ani na mnohdy opomíjené ruce, protože právě ruce jsou naší vizitkou. A právě proto by vám v kosmetické výbavě na líčení/makeup neměly chybět ani produkty určené k péči o nehty. Praktické doplňky pro nehty vám pomohou s úpravou nehtů a péčí o jejich okolí. 

Dokonale upravené nehty jako základ krásných rukou

Dokonale upravené a pěstěné nehty jsou základem krásných a zdravě vypadajících rukou. Kromě toho je důležitá také pravidelná hydratace oblasti rukou. V tomto ohledu přijdou vhod nejrůznější hydratační krémy na ruce. O upravené nehty se postarají kvalitní pilníky, o okolní nehtů pak vyživující olejíčky.

Praktický mini pilník, který můžete mít neustále při sobě

Klasický pilník na nehty už vám nemusí zbytečně zabírat místo v kosmetické taštičce v kabelce. Skvělým řešením na cesty je miniaturní pilník, který můžete mít neustále při sobě. Oboustranný mini pilník s pouzdrem se dá jednoduše připnout třeba na klíče. V případě potřeby ho tak budete mít neustále při sobě. Navíc se hodí i pro pilování gelových nehtů.  

Sada pilníků podle typu nehtů

Pro úpravu nehtů poslouží i sada pilníků, kterou stačí zvolit podle typu nehtů. Jinou péči totiž vyžadují nehty tvrdě, jinou zase tenké a náchylné ke zlomení či extrémně tenké nehty. Oboustranný pilník na nehty vám umožní rychlou a pohodlnou úpravu přesně podle vašich představ. 

Důležitá péče o nehtovou kůžičku

Kromě stříhání a pilování nehtů by se nemělo zapomínat ani na důležitou a často opomíjenou péči o jejich okolí. K tomu je určený speciální olej na nehtovou kůžičku, který pokožku intenzivně zvláční. Zklidní namáhanou kůžičku, a to nejen u přírodních, ale i u gelových nehtů a podpoří růst nehtů.