Newsletter od nás

Kosmetika z přírody, udržitelná, netestovaná na zvířatech, bez chemických přísad... S láskou pro krásnější pleť i vlasy.

Výběr unikátních značek

Vybíráme pro Vás takové značky, které běžně jinde nekoupíte. Které prokázaly fantastické účinky a které můžeme vřele doporučit.

Přírodní kosmetika, která je vybraná ve správné koncentraci a kombinaci, Vám dá takové účinky jako žádná jiná. Začali jsme ve světě hledat a testovat jen to nej. Aby i ty nejnáročnější požadavky bylo možné splnit s přírodní kosmetikou.

Kritéria přírodní kosmetiky držíme hodně vysoko. Tedy každá značka, kterou u nás najdete je námi vybraná pro své účinky i obsah a věříme, že si je zamilujete, protože to dělá vaši pokožku zdravou a šťastnou. A vlasy zářivé na pohled a hebké na dotek. Nechceme, aby kdokoli musel spokojit s fungovaním jen tak napůl. 

Kosmetika Fitglow, SEAFLORA, Earth Harbor, LINNÉ, Absolution, LUMION, Josh Rosebrook, True Organic of Sweden, AYELET, Blue Haven a RARE ELEMENTS je i pro nejnáročnější z Vás skutečný svatý grál. A nyní máme i organickou péči pro pejsky - WAP.  Bioaura.cz