Blue Haven Hibiscus Honey Enzyme Face Maska 70g

Blue Haven Hibiscus Honey Enzyme Face Maska 70g

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5(2)Rating value is 5 of 5
2 points to the loyalty system

Blue Haven Holistic

Jemná, na antioxidanty bohatá, hydratační maska s adstringentními a protizánětlivými vlastnostmi, která jemně odlupuje, odstraňuje nečistoty a zlepšuje texturu pokožky.

Maska v plné velikosti je balena v recyklovatelné skleněné nádobě. More

Shipping and Payment

36,25 EUR
On stock
ks
Blue Haven Holistic

Jemná, na antioxidanty bohatá, hydratační maska s adstringentními a protizánětlivými vlastnostmi, která jemně odlupuje, odstraňuje nečistoty a zlepšuje texturu pokožky.

Maska v plné velikosti je balena v recyklovatelné skleněné nádobě. More

Shipping and Payment

POUŽITÍ: Naneste na čistou pokožku a nechte působit 15-20 minut. Pro jemné odlupování masírujte pokožku před opláchnutím s teplou vodou.

Klíčové ingredience:

IBIŠEK byl díky svým zpevňujícím a liftujícím schopnostem přezdíván jako „Botox Plant“. Má vysoký obsah vitamínů, antioxidantů a obsahuje přírodní alfa-hydroxykyselinu, která pomáhá urychlit buněčnou obnovu a jemně odlupovat pokožku.

Med Florida Melaleuka je produkován včelami, které opylují strom Melaleuka. Příbuzný stromu Maneuka, Melaleuka je bohatá na antioxidanty, polyfenoly, živé enzymy a fytochemické sloučeniny, které hydratují a viditelně plupují pokožku. Je také velmi hydratační a zvyšuje vlhkost pro suchou poškozenou pokožku

Olej z mučenky, známý také jako maracuja, má bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů A, C a E, mědi, hořčíku, fosforu, vápníku a karotenoidů. Vysoký obsah mastných kyselin, jako je kyselina linolová a olejová, udržuje vaši pokožku hladkou a kyprou a pomáhá snižovat výskyt jemných linek a chrání pokožku před stresujícími vlivy prostředí.

Hydrosol stříbra byl používán jako hojivé a antibakteriální činidlo po tisíce let civilizacemi po celém světě. Jeho léčivé, konzervační a regenerační schopnosti lze vysledovat až do starověké řecké a římské říše. Při aplikaci na kůži stimuluje stříbro hojení měkkých tkání a je prospěšné pro mnoho kožních problémů, jako jsou škrábance, popáleniny, ekzémy, lupénka a dermatitida.

Aronia Berry je superpotravina, která má více antioxidantů než borůvky, hrozny, aky, bezinky a mnoho dalšího ovoce. Má vysoký obsah vitamínů, minerálů, fytonutrientů a obsahuje prekurzory ceramidu a flavonoidy, které mají protizánětlivé a uklidňující vlastnosti, které pomáhají snižovat otoky a zvlhčovat pokožku. Jeho antibakteriální vlastnosti z něj činí dobrý prostředek na pleť náchylnou k akné.

* Mírné brnění je normální. Test pro citlivou pokožku je vhodné udělat na skrytém místě. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat.

Barvu našich produktů ovlivňují rostliny a přirozené variace rostlinné barvy mohou způsobit, že naše produkty mírně mění barvu z jedné dávky na druhou. Barvy se mohou také časem změnit. To v žádném případě neovlivňuje účinnost přípravku. Užijte si 100% přírodní rostlinnou masku!

 

Barvy produktů jsou z rostlin, které mají přirozené variace a mohou způsobit, že naše produkty mírně mění barvu z jedné dávky na druhou. To v žádném případě neovlivňuje účinnost přípravku. Užijte si svůj 100% přírodní rostlinný balzám!

INCI: *Raw Melaleuka Honey, *Passionfruit (Maracuja) Oil, *Hibiscus Flower, **Silver Hydrosol, **Kaolin Clay, **Grape Seed Extract, **Witch Hazel Extract, **Willow Bark Extract, *Rose Petals, *Calendula Flowers, *Aronia Berry Extract, **Leuconostoc Ferment Filtrate & Lactobacillus Ferment, **Aspen Bark Extract, *Grapefruit Oil, *Sweet Orange Peel Oil.

*Organic ingredient/**Wildcrafted