Univerzální balzámy, ošetření akné, problematická a citlivá pleť - Velikost - 120ml

Extra péče o pleť

Kvalitní pleťová kosmetika by jako součást kosmetického rituálu neměla chybět. Kromě přípravků určených na čištění pleti/odstranění makeupu a produktů pro následnou hydrataci v podobě krémů a balzámů na pleť si vaše pokožka zaslouží i něco speciálního. Neváhejte ji proto pravidelně hýčkat. Extra péče o pleť poskytne každému typu pokožky něco navíc. 

Pleťové peelingy pro účinné vyčištění

Pravidelným používáním pleťového peelingu 1x-2x týdně docílíte dokonale hebké a rozzáření pleti bez chybičky. Pleťový peeling účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty, zbavuje pokožku nadměrného kožního mazu a urychluje proces regenerace. Výsledkem je perfektně připravená pokožka pro aplikaci vyživujících a hydratačních krémů. 

Univerzální balzámy pro dokonalou hydrataci

O dokonalou hydrataci se postarají i univerzální balzámy. Ty mají silné hydratační a antioxidační účinky. Poskytnou perfektní vzpruhu unavené, suché, citlivé i zralé pleti, ve které uzamknout vláhu a zajistí tak hydratování po celý den.

Vyživující a čistící masky pro každý typ pleti

Součástí péče o pleť by měly být i pleťové masky. Stačí si jen vybrat vyživující, čistící nebo regenerující. Hloubkově čistící masky s protizánětlivým efektem zajistí efektivní odstranění odumřelých kožních buněk a nečistot. Vyživující masky zase poskytnou kůži potřebné vyživení a hydrataci. A masky pro zralou pleť zajistí potřebnou péči v boji proti vráskám.

Speciální ošetření aknózní pokožky

Aknózní pokožka si žádá speciální ošetření. Ošetření akné se vyplatí nepodcenit. Vyzbrojte se účinnými pomocníky v podobě sér a olejů na pleť, tonerů s obsahem kyseliny salycilové, čistící peeling nebo maska pro záchranu pleti poskytnou pokožce  s akné přesně to,  co  potřebuje.