Green Idea TOPVET premium

NAŠE CESTA

Kořeny firmy Green idea a značky Topvet sahají do roku 1990. Tehdy začínala jako rodinná firma s malou řadou výrobků, ale s jasnou vizí. Lásku k bylinkářství předala Jiřímu Pantůčkovi jeho babička, která spolu s jeho strýcem firmu zakládala. Naučila ho, jak správně využívat a kombinovat bylinky. Dnes pokračuje MVDr. Jiří Pantůček se svou rodinou v tradici a dále firmu rozvíjí.

V současnosti patří firma Green idea mezi přední české výrobce přírodních doplňků stravy a kosmetiky. I když tým již přesahuje rámec rodiny, nadšení a zápal pro věc zůstávají nezměněny.

NAŠE VIZE - NAŠE PRODUKTY

Znečištěné prostředí, stres, nedostatek pohybu a příjem cizorodých látek negativně ovlivňují naše zdraví. Jak se tomu bránit v moderním světě? Návratem k přírodě a bylinkám. Věříme, že příroda nabízí účinnou pomoc pro většinu zdravotních potíží a že užívání bylin může často předcházet nemocem.

Garantujeme, že všechny naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality a mnoho surovin pochází z ekologického zemědělství. Používáme výrobní postupy šetrné k přírodním látkám i k životnímu prostředí. Naše obaly jsou recyklovatelné a bezpečné. Snažíme se vzdělávat a šířit naše hodnoty jak v nejbližším okolí, tak mezi širokou veřejnost.

NATRUE

Jsme jednou z mála firem v České republice s certifikátem NaTrue, který uděluje nezisková organizace pro přírodní a organickou kosmetiku. Výrobky s certifikátem NaTrue obsahují pouze přírodní složky v BIO kvalitě, neobsahují umělé parfemace, barviva ani konzervanty a při výrobě se nesmějí používat geneticky modifikované suroviny.