Green Idea TOPVET premium

O NÁS

Čtyři generace, 20 let zkušeností. Jsme česká rodinná firma, která pro vás s láskou a péčí vyrábí přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární produkty, které jsou šetrné k vám i naší planetě.

NAŠE CESTA

Kořeny firmy Green idea a značky Topvet sahají do roku 1990, kdy vznikala jako rodinná firma s malou řadou výrobků, ale s jasnou vizí. Lásku k bylinkářství Jiřímu Pantůčkovi předala babička, která spolu s jeho strýcem rodinnou firmu zakládala. Učila ho, na co se která bylinka hodí a jak je kombinovat. Dnes majitel firmy a autor tisíce receptur MVDr. Jiří Pantůček spolu se svou rodinou pokračují v rodinné tradici a firmu dále rozvíjejí.

V současnosti se firma Green idea řadí k předním českým výrobcům přírodních doplňků stravy a kosmetiky. Přestože lidský potenciál již delší dobu není pouze z okruhu rodiny, uvnitř firmy vládne stále stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.

NAŠE VIZE - NAŠE PRODUKTY

Znečistěné životní prostředí, dlouhodobé působení stresu, nedostatek pohybu, příjem nejrůznějších cizorodých látek - to vše negativně ovlivňuje naše zdraví a snižuje kvalitu života. Jak si můžeme v dnešním přetechnizovaném světě pomoci? Jednou z možností je návrat k přírodě - návrat k bylinkám. Věříme, že v přírodě nalezneme účinnou pomoc na většinu onemocnění, se kterými je možné se v současnosti setkat – a co víc, užíváním bylin je možné vzniku onemocnění mnohdy i předejít.

U všech produktů garantujeme, že použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality a mnohé pocházejí z ekologického zemědělství. Dbáme na použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky i k životnímu prostředí. Používáme recyklovatelné obaly bez zdravotních rizik. Snažíme se edukovat a šířit naše hodnoty jak v našem nejbližším okolí, tak mezi širokou veřejnost.

NATRUE

Jako jedna z mála firem v České republice jsme držiteli certifikátu NaTrue, udělovaného touto neziskovou organizací pro přírodní a organickou kosmetiku. Výrobky označené certifikátem NaTrue musí obsahovat pouze složky přírodního původu a v BIO kvalitě, neobsahují umělé parfemace, barviva ani konzervanty a při výrobě je zakázáno používat geneticky modifikované suroviny.