Intimní kosmetika - YES

Intimní kosmetika

Dopřejte si dokonalou očistu od hlavy až po paty. Každodenní rutinou by mělo být čištění pleti/odstranění makeupu a také sprchování i následná péče o tělo v podobě univerzálních balzámů, krémů a dalších. Kromě mytí celého těla je důležité zaměřit se také na intimní partie, které mají jiné požadavky, co se kosmetických přípravků týče. Zde je na místě speciální intimní kosmetika pro šetrnou péči.

Nezbytná součást každodenní péče

Pečujte o svoje zdraví a dopřejte si během mytí těla potřebný komfort a pohodlí. Speciální kosmetika pro intimní hygienu by měla být nezbytnou součástí každodenní péče a neměla by chybět v koupelně žádné ženy.

Jemná péče pro citlivé partie

Na rozdíl od běžných sprchových gelů a olejů mycí intimní gely a intimní pěny poskytují citlivým partiím jemnou péči. Díky obsahu zklidňujících složek si poradí i s nejcitlivější pokožkou. Čistí intimní partie, pečují o ně a poskytují jim potřebný komfort v podobě zachování vhodného pH kůže.

Šetrné složení bez parfemace

U intimních partií by měla být důkladná hygiena na prvním místě. Intimní kosmetické produkty mají šetrné složení bez parfemace a obsahují důležité látky, tak aby chránili kůži, pečovali o ni a nedráždili ji. Navíc jednoduše odstraňují bakterie a zabraňují tak tvorbě nepříjemného zápachu a dalších vaginálních problémů. 

Produkty pro zpříjemnění sexuálních aktivit

Zpříjemněte si sexuální aktivity se speciálními produkty určenými pro tyto příležitosti. O potřebné pohodlí se postarají lubrikanty na vodní nebo olejové bázi s aplikátorem či bez aplikátoru, které hydratují a revitalizují pokožku a díky svému složení jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou. Díky dvojitému účinku splňují funkci lubrikantu i zvlhčovače zároveň.INTIMNÍ PÉČE (CELKOVĚ) plus recenze YES Cleanse intimní mycí pěna s vůní i bez vůně ... Essence of Rose ...

Intimní péče, velké téma, které minimálně jednou za život řeší každá žena, a to hlavně ve smyslu – je nutná speciální péče? Na Instagramu jsem před časem toto téma řešila a pod postem je i skvělá diskuze od blogerů, zdravotních sestřiček apod., moc doporučuji pročíst. Od té doby utekl nějaký ten čas, četla jsem knihy na téma vagína, respektive vulva a nějaké další články a v dnešní recenzi bych toto téma ráda znovu otevřela včetně dvou detailů, které jsem při psaní předchozího postu nevěděla nebo nebyla ještě rozhodnutá na jakou stranu se úplně připojit. Ale základ je stejný a to, že na intimní partie opravdu nepatří běžné mýdlo!