Korektory

Líčení/makeup se neobejde hned bez několika důležitých produktů. Pro dokonalý vzhled budete potřebovat řasenky, lesky na rty a rtěnky nebo také produkty ze sekce tvář/dekorativka. V té najdete tónovací krémy, rozjasňující produkty, make-upy nebo také korektory.

Ideální volba pro zamaskování různých nedokonalostí

Nevzhledné nedostatky pleti vás už nemusí trápit. Chytří kosmetičtí pomocníci si s nimi hravě poradí. Pleťové korektory jsou ideální volbou k zamaskování nejrůznějších nedokonalostí, jako jsou například tmavé kruhy pod očima, pupínky, flíčky a další. Korektor jemně, nenápadně a přirozeně tyto nedostatky pleti skryje a vy si tak budete moci užívat krásnější vzhled. 

Pohodlné nanášení a několik různých odstínů

Pleťový korektor v tyčince se pohodlně nanáší, takže je jen otázkou chviličky, než skryjete všechny potřebné nedostatky. Další variantou je krémový korektor, který je možné nanést pomocí prstů, aplikátoru nebo houbičky. Navíc je dostupný v několika různých odstínech, takže snadno vyberete přesně takový odstín, který bude vyhovovat přímo vaší pokožce. 

Zamaskování tmavých kruhů pod očima a sjednocení pleti v jednom kroku

Vyzkoušejte zkrášlující korektory pro ještě dokonalejší pokožku bez jakékoliv chybičky. Korektor na pleť s obsahem přírodních pigmentů dokáže bleskově zamaskovat tmavé kruhy pod očima a sjednotit pleť.

Nezapomeňte na důležité večerní odlíčení pleti

Nejen, když milujete líčení a make-up, ale i v případě, že se nelíčíte, byste neměly zapomínat na pravidelný každovečerní rituál v podobě čištění pleti/odstranění makeupu vhodným odličovacím produktem přímo pro konkrétní typ pleti. O hloubkové čištění se postarají pleťové peelingy. Následovat by měla tonizace pleti a hydratace pomocí krémů a balzámů na pleť