Krémy a balzámy na pleť - Balení - Vanilka

Krémy na pleť

Po dokonalém čištění/odstranění makeupu přichází na řadu krémy na pleť určené přímo pro konkrétní typ pleti. Jinou péči totiž vyžaduje citlivá a reaktivní pleť, jinou zase smíšená, mastná či aknózní. Speciální pozornost si pak zaslouží zralá pleť, pro kterou jsou vhodné omlazující krémy na pleť.

Speciální péče pro choulostivou pokožku

Choulostivá pokožka si zaslouží speciální péči. Tu jí poskytnou krémy pro citlivou a reaktivní pleť. Ekzémy, vyrážky a začervenání vezmou rychle zpátečku. Výživná, ale přesto lehká textura váš obličej jemně pohladí a nepodráždí. Podporuje důležitou regeneraci a ochrannou funkci. Vaše kůže tak bude jako v bavlnce. 

I smíšená a mastná pleť potřebuje hydrataci

Mysleli jste si, že smíšená a mastná pleť netouží po hydrataci a výživě? Opak je pravdou. Vsaďte na krémy pro mastnou a smíšenou pleť, které ji dokonale vyživí a hydratují. Zároveň ji ovšem tam, kde je to potřeba, zmatní. Hydratační pleťové krémy se postarají o potřebnou rovnováhu a dodají ingredience nezbytné pro zdravý a zářivý vzhled. 

Zatočte s akné jednou provždy

Zatočte nadobro s akné, které vám zbytečně kazí vzhled. Proměňte svoji tvář k nepoznání s pleťovými krémy pro aknózní pleť. Aktivní složky pomáhají vyrovnávat produkci kožního mazu a zabraňuje vzniku nových pupínků. Navíc jsou perfektní volbou jako denní krém pod make-up.

Zpomalte stárnutí a vyživte suchou pleť

Čas sice nikdo z nás zastavit nedokáže, ale projevy stárnutí můžeme alespoň částečně zpomalit. Vsaďte na kvalitní a účinné omlazující krémy na pleť, krk a dekolt, které pokožku vyživují a regenerují. Vyhlazují jemné linky a vrásky a rozjasňují pleť. Proti suchosti pak bojují hydratační krémy na suchou pleť, které jí poskytnou potřebnou dávku vláhy, cenných látek a potřebného rozjasnění.