Laky na nehty

Laky na nehty

Líčení/Makeup to není jen líčení očí a obočí nebo péče o rty. Do zkrášlovacích rituálů se vyplatí zahrnout i péči o ruce a nehty, protože ruce jsou naší vizitkou. Hodit se vám k tomu budou nejen hydratační krémy na ruce, ale také nejrůznější doplňky pro nehty a laky na nehty. Díky těmto pomocníkům bude finální úprava nehtů hračka.

Šikovné vychytávky pro úpravu nehtů

Mezi šikovné doplňky pro nehty patří mimo jiné i pilníky na nehty. Vyberte si tu pravou variantu určenou pro přírodní, umělé nebo gelové nehty. Běžný pilník na nehty už vám nemusí zbytečně zabírat místo v kosmetické taštičce. Skvělým řešením na cesty je miniaturní pilník, který můžete mít neustále při sobě. Oboustranný mini pilník s pouzdrem se dá jednoduše připnout třeba na klíče. 

Věnujte pozornost i okolí nehtů

Nezapomínejte věnovat pozornost ani péči o nehtovou kůžičku, která je velmi důležitým krokem. K tomu je určený olej na nehty, který pokožku intenzivně zvláční a zjemní. Zklidní namáhanou kůžičku, a to nejen u přírodních, ale i u gelových nehtů, a zároveň také podpoří růst nehtů.

Barevný lak pro finální doladění líčení

Pro finální doladění líčení a kompletní outfit už to chce jen lak na nehty ve vaší oblíbené barvě. Ať už dáte přednost neutrálnějším tónům nebo odvážnějším barvám, vždy budou vaše ruce vypadat upravenější a krásnější. 

Nejen ke zkrášlení, ale také pro zlepšení kvality nehtů

Laky na nehty už dávno nemusí sloužit jen ke zkrášlení a zabarvení. Ty lepší produkty totiž umí i zlepšit kvalitu nehtů, vyživit je a zpevnit. Díky obsaženým AHA kyselinám navíc stimulují obnovu buněk a tím nehty posilují. Budete tak moci dát sbohem lámajícím a třepícím se nehtům. Oceníte i dlouhotrvající efekt laku s ochranou proti předčasnému olupování.