LE BEACH

LE BEACH „obejmi svou přirozenou krásu“


Kdo jsme
LE BEACH je specializovaná kosmetická značka vytvořená v Nizozemsku a ručně vyráběná v Nizozemsku a Řecku. Při tvorbě produktů kombinujeme odborné znalostí v oblasti vědy a zahradnictví k výrobě nejlepších produktů pro vaši pokožku a životní prostředí. LE BEACH používá přírodní ingredience nejvyšší kvality, nabízíme výběr špičkových produktů osobní péče, jako je opalování, sluneční péče, péče o pleť a vlasy.

Výroba
Záleží na všem, co si dáte na své tělo. Od ingrediencí, které používáme, až po způsob, jakým vytváříme naše produkty; klademe maximální důraz na kvalitu. Produkty jsou vyrobeny z čistých olejů a bylin. Jakákoli tvrzení, která jsou uplatňována, jsou ověřena, buď prostřednictvím vhodného testování, nebo prostřednictvím certifikační instituce EU. Všechny produkty jsou certifikované veganské a samozřejmě bez krutosti.

Hodnoty
Věříme v transparentnost a neustále přezkoumáváme náš proces, abychom zjistili, jak bychom vše mohli dělat lépe. Naše zdraví, vaše zdraví a ochrana planety je naší prioritou. Naše výrobky jsou dodávány v recyklovatelných obalech, neobsahují parabeny, syntetická barviva ani jiné agresivní chemikálie. Produkty jsou vyrobeny s nejvyšším možným % přírodních složek. Výroba nezatěžuje životní prostředí a nezahrnuje testování na zvířatech. Naším posláním je vyrábět a propagovat vysoce kvalitní produkty, které jsou udržitelné a cenově dostupné. Naše vědomě vyrobené produkty vás zakryjí od hlavy až k patě a jsou vyrobeny z nejčistších ingrediencí, takže se můžete cítit dobře z toho, co nanesete na svou pokožku.

Závazek
"Jako oceán není nikdy plný vody, tak není srdce nikdy plné lásky." LE BEACH věnuje 2 % z obratu charitativním organizacím, jako jsou Alzheimer's Foundation a Save the Children.