LEAF

Nechte náš malý tým, aby vám pomohl udělat velkou změnu

Nejsme bez tváře a beze jména. Každý holicí strojek, který obdržíte, je zabalen konkrétním člověkem Na každý e-mail, který napíšete, odpovídá také jeden člověk.

"Ahoj, 👋 my jsme dva Adamové. Rozhodli jsme se navrhnout lepší holicí strojek. A ukazuje se, že lepší holicí strojek je také lepší pro životní prostředí. Doufáme, že se vám bude vaše nové holení líbit. Pokud se vám něco nebude zdát v pořádku, stačí se na nás obrátit. Jsme lidé na druhé straně, připraveni pomoci."

Jsme v tom spolu a to už dokáže mít vliv 

Ve společnosti Leaf využíváme inovace ke zpochybnění současného stavu.

To znamená přebudovat produkty, které denně používáte, od základů a kreativně se dívat na to, co nového můžeme přinést na stůl.

Neexistuje žádný plastový holicí strojek nebo bezpečnostní holicí strojek, který je jako LEAF SHAVE. A to jsme teprve na začátku. Zastavíme se, až se každý člověk zbaví jednorázových plastů na holení.

Jaké rozdíly může způsobit břitva?

Skutečný rozdíl. Nejen peníze, které ušetří, plast, který vyřeže, ale také akt investice do kvalitního produktu, který vydrží.

Uživatelé Leaf Shave letos udrží více než 3 miliony jednorázových plastových holicích strojků mimo skládky. Jsme na to neuvěřitelně hrdí.

Co dalšího od nás můžete čekat? Balíme a odesíláme bez plastů. Měříme, zaznamenáváme a agresivně kompenzujeme uhlíkovou stopu naší organizace. A finančně podporujeme neziskové organizace zabývající se ochranou klimatu.

Nejsme dokonalí. Můžeme se ale učit každý den, každým rokem se zlepšovat a vždy se postarat o uživatele, kteří nám svěří své holení.