Lesky na rty

Lesky

Milujete líčení/makeup? Mezi produkty, které rozhodně musíte mít, patří i ty určené k péči o rty. Tyto produkty o rty nejen pečují, ale ještě jim propůjčí svěží vzhled nebo barevný odstín přesně podle vašeho vkusu. A právě proto si zamilujete úžasné lesky na rty a rtěnky v různých barvách, které jsou ideální volbou i pro každodenní nošení.

Jemné tělové odstíny pro přirozený vzhled

Lesky v jemných tělových odstínech zajistí přirozený vzhled vašich rtů. Skvělou volbou je třeba krémová tyčinka, která se příjemně nanáší a nelepí. Vykouzlí dokonalý efekt a bude tak skvělou tečkou za celým líčením. Ten pocit na vašich rtech si rozhodně zamilujete. 

Pestré barvy pro ty ženy, které se chtějí odvázat

Kromě neutrálních barev můžete samozřejmě vyzkoušet i lesk na rty v některém ze zářivých odstínů. Pestré barvy od světle růžové přes tmavě růžovou až po vyzývavě rudou jsou skvělou volbou pro ty ženy, které se chtějí odvázat. Zářivé barvy vás promění v něžné bytosti i sexy dračice. 

Pečující účinky obsažené v sérech na rty, které oceníte

Přírodní séra na rty dodají vašim rtům potřebnou šťavnatost a rozzáří je. Kromě toho také oceníte pečující účinky v podobě důležité hydratace a vyživení. O to se postarají pečující složky, které sérum na rty obsahuje, jako je například bambucké máslo, olivový olej nebo jojobový olej. Výsledkem jsou plné a hedvábně jemné rty.

Nezapomeňte na důkladné večerní odlíčení

Tak jako milujete líčení, byste si měli oblíbit i večerní rituál v podobě odlíčení/odstranění makeupu, a to nejen pleti obličeje, ale i právě rtů. Jedině tak budou moci vypadat zdravě, svěže a odpočatě. Zvolte si odličovací přípravky v podobě pleťových odličovacích mlék a micelárních vod, které se postarají o důkladné zbavení líčidel i dalších nečistot.