Líčení/ Makeup - Barva - Lux Bronze - Illuminating Bronze Brown

Líčení/Makeup

Toužíte po dokonalém makeupu bez chybičky? Stačí se jen vyzbrojit těmi správnými pomocníky. Vykouzlete si během chvilky dokonalé líčení/makeup s kvalitní kosmetikou, se kterou vám nalíčit se zabere minimum času. Vybavte se přípravky pro líčení očí, obočí, nehty a pro péči o rty a dekorativními pomůckami, které vám zkrášlení zpříjemní a usnadní. 

Rozzařte svoje oči řasenkou, linkami a stíny

Začněte u očí a pořádně je rozzařte. To, že na ně upoutáte pozornost, je takřka jasné. Pro líčení očí se vybavte řasenkou pro dokonalý objem, prodloužení a oddělení řas. Kromě toho také řasám dodají potřebnou výživu pro růst. Dalším produktem pro dokonalé oči jsou tužky na oči, které vám pomohou vykouzlit perfektní oční linky. Vašemu líčení pak dodají nový rozměr oční stíny v přírodních nebo pestřejších odstínech.

Líčení pro tvář a rty

Pro líčení tváře jako takové se vám budou hodit makeupy a pudry. O zamaskování případných nedostatků se postarají korektory. Opálený vzhled vám jako mávnutím kouzelného proutku dodají bronzery. A pokud potřebujete sjednotit tón pleti, stačí použít tónovací krém ve zvoleném odstínu. Dalším krokem je péče o rty v podobě balzámů, lesků a rtěnek v různých barvách.

Dekorativní pomůcky pro zpříjemnění a usnadnění líčení

O zpříjemnění líčení se postarají praktické dekorativní pomůcky. Vybavte se zrcátky, kleštičkami na řasy, pinzetou nebo praktickou taštičkou na nejčastěji používané produkty a doplňky, které se vám vejdou i do kabelky.

Často opomíjený večerní rituál by měl být samozřejmostí

Čištění pleti/odstranění makeupu bývá mnohdy opomíjeno a přitom by mělo být samozřejmostí. Vsaďte na kvalitní přípravky v podobě odličovacích mlék a pleťových vod pro váš typ pleti a připravte pokožku na následnou péči v podobě krémů a balzámů.