Líčení očí - Barva - Mulberry

Líčení očí

Chcete vypadat dokonale pro nějakou slavnostní událostí, speciální příležitost nebo jen tak pro radost? Dopřejte si profesionální líčení/makeup v pohodlí svého domova. Vybavte se vším potřebným pro líčení obočí, péči o rty, nehty nebo také líčení očí. A k tomu se vám budou hodit i nejrůznější dekorativní pomůcky v podobě kleštiček na řasy pro dokonalý pohled nebo pinzety pro perfektní obočí.

Řasenky jako nezbytné produkt pro perfektně nalíčené oči

Nezbytným kosmetickým produktem pro perfektně nalíčené oči jsou kvalitní řasenky. Ty totiž dokáží hotové zázraky. Umí řasy skvěle prodloužit, natočit a zároveň jim také dodat potřebnou výživu pro růst a hustotu. Díky rostlinným výtažkům dodají řasám důležitý objem i délku. 

Vykouzlete si jedinečný pohled s linkami

Jedinečný pohled vám pomohou vykouzlit i oční linky. Ty jednoduše vytvoříte pomocí tužky na oči nebo tekutých očních linek. Spolehnout se můžete nejen na šetrné složení, ale také na perfektní výdrž. 

Oční stíny pro barevné rozzáří očí

Rozzařte svoje oči krásnými barvami, které vám půjdou k pleti a budou ladit i s vaším outfitem. Vyberte si oční stíny z široké nabídky neutrálních barev i pestřejších odstínů a vytvořte si dokonalý pohled bez chybičky. Oceníte i praktickou znovu naplnitelnou krabičku s očními stíny, kterou si s sebou můžete vzít kamkoliv na cesty.

Nezapomeňte na večerní odlíčení, které je klíčové pro zdravou pleť

Nezapomínejte ani na večerní čištění pleti/odstranění makeupu, které bývá mnohdy opomíjeno a přitom by mělo být samozřejmostí. Vsaďte na kvalitní přípravky v podobě odličovacích mlék a pleťových vod pro váš typ pleti a připravte pokožku na následnou péči v podobě krémů a balzámů, na speciální noční péči nebo séra a oleje na pleť.