LUXE Beauty

Zakladatelka značky, Jane May Graves, se nechala inspirovat k vytvoření nového druhu přirozené péče o pleť poté, co její mamince byla diagnostikována rakovina děložního čípku/dělohy/ tlustého střeva a apendixu 4. stupně (pozn.: maminka rakovinu přežila!❤️). S vášní pro zdravý život a citlivostí k chemikáliím a syntetickým přísadám využila Jane svůj titul v oboru chemie, když byla frustrovaná produkty dostupnými na trhu a vytvořila kosmetiku vlastní. Cesta její maminky zpět ke zdraví ji nasměrovala na cestu k vytváření přírodních, organických produktů, které však nejsou jen jemné k citlivé pleti, ale mají také prokázané výsledky a viditelný efekt na pleť.

Luxe Beauty byla vytvořena pro ty, kteří dbají na své zdraví, jako je ona, kteří chtějí to nejvybranější a nejmocnější, organické a luxusní ingredience, které skutečně přinášejí výsledky. Produkty Luxe Beauty jsou vyrobeny bez sulfátů, parabenů, ftalátů, minerálních olejů, ropy, dimethikonu, barviv, umělých barviv, ethanolaminů, glykolů, silikonů, formaldehydu, propylenglykolu, parafínu a isopropylalkoholu, formaldehydu a retinolu. Jane a její tým odborníků se věnují používání vzácných, vysoce kvalitních organických ingrediencí z celého světa.

Specialitou značky je tak péče, která je dermatologicky testovaná a vhodná i na nejcitlivější typy pleti a pro pleť trpící na akné, ekzémy, rosaceu, psoriázu a další onemocnění.

Do Luxe Beauty se zamilovalo mnoho známých osobností. Modelka rukou číslo jedna na světě, jejíž ruce jsou vidět v reklamách uchopujících lahvičku parfému Chanel č. 5, bota Christian Louboutin, doporučuje pleťovou vodu Luxe, že jen s ní jsou její ruce v nejlepší kondici.

Když Jane přišla na myšlenku vytvořit Luxe Beauty, rozhodla se vzít na sebe břemeno ekologie a učinit náročná, někdy drahá a udržitelná rozhodnutí. Svět se topí v moři plastových obalů, Luxe Beauty odmítá následovat trend používání okouzlujících plastových obalů, které dokážou vyluhovat plastové chemikálie do produktu a životního prostředí, nebo používání plýtvavých, lákavých obalů, které končí na skládce.

Inovativní receptury Luxe Beauty jsou zaměřeny na omlazení, detoxikaci, výživu, zvláčnění, revitalizaci a probuzení přirozeného lesku pokožky a opěvují jej mnohá ocenění i recenze spokojených zákazníků po celém světě.