Co děláme...

Blue Haven Holistics je malosériová, botanicky infuzovaná, bez krutosti a šetrná k životnímu prostředí, přírodní řada péče o pleť a tělo. Naše jedinečné ručně vyráběné receptury jsou naplněny eticky sklizenými, fytonutrienty bohatými, celými rostlinnými výtažky, které jsou známé pro své silné uklidňující, vyživující a pleť milující vlastnosti.

Pevně ​​věříme, že se nestaráme jen o sebe, ale také o své okolí. Naše ingredience proto odebíráme výhradně od společností, které sdílejí naši vizi při vytváření měkčího dopadu na naši planetu.

Naše produktová řada se postupem času vyvíjela, ale hlavní zaměření zůstalo stejné. Kombinace celých, nezpracovaných, syrových rostlinných ingrediencí, které obsahují nejvyšší množství biologicky dostupných živin, které pokožka potřebuje k udržení úrovně zdraví a krásy. Na rozdíl od syntetických složek jsou rostlinné složky jedinečné v tom, že jsou přirozeně synergické a jsou pro tělo rozpoznatelné. Pokud jsou rostlinné látky používány tak, jak je zamýšleno, jsou zdravé a nabízejí mnoho prospěšných vlastností bez jakýchkoli krátkodobých nebo dlouhodobých vedlejších účinků.

Rostlinná LÁSKA, smíchaná, lahvovaná, označená a zasílaná z našich milujících rukou do vašich!