Make-upy

Toužíte po dokonalém makeupu bez chybičky? Dopřejte si pořádný zkrášlovací rituál s kvalitní přírodní kosmetikou. Pro líčení/makeup jsou nezbytné produkty ze sekce tvář/dekorativka, mezi které patří například bronzery, rozjasňující produkty, korektory pro zakrytí případných nedostatků a sjednocení pleti nebo make-upy. Stačí jen vybrat vhodný odstín, který bude sedět k vaší pokožce.

Kompaktní provedení v krabičce

Make-up může mít několik podob. Existuje krémová varianta, provedení v tyčince nebo pudrová verze. Kompaktní make-up v praktické krabičce, který je odolný vůči polití, je ideální volbou nejen do kabelky. Kromě toho je také kompaktní krabička s make-upem znovunaplnitelná a je tak pohodlným a ekologickým řešením. 

Jemné krémové provedení, které se dokonale přizpůsobí tónu pleti

Už nemusíte dělat zdlouhavé kompromisy mezi makeupem a BB krémem. Jemný krémový make-up z přírodních ingrediencí se totiž teplem přizpůsobí tónu vaší pleti. Díky tomu vypadá přirozeně a nepůsobí na obličeji jako nevzhledná maska. 

Vrstvitelná minerální prášková varianta s certifikací

Minerální práškový make-up se saténovým povrchem a středním krytím je vrstvitelný. Zvolený odstín perfektně splyne s pokožkou a vytvoří tak jedinečný a přirozený efekt. Na pleti je velmi příjemný, takže o něm ani nevíte. Vydrží bez chybičky celý den.

Perfektní večerní odlíčení jako základní péče o pleť

Ať už milujete líčení, či se líčíte jen sporadicky, nezapomínejte ani na večerní čištění pleti/odstranění makeupu pomocí vhodného odličovacího produktu určeného přímo pro konkrétní typ pleti. To by mělo být samozřejmou a běžnou každodenní rutinou. O hloubkové čištění se postarají pleťové peelingy. Následovat by měla tonizace pleti a hydratace pomocí krémů a balzámů na pleť.