Masky na pleť - Velikost - 20ml

Masky na pleť

Vyzkoušejte to nejlepší pro svoji pokožku. Kvalitní pleťová kosmetika, která zahrnuje nejen produkty pro čištění pleti/odstranění makeupu, vyživující a hydratační krémy a balzámy nebo séra a oleje, ale také extra péči o pleť. Co si pod tímto pojmem představit? Jsou to například nejrůznější peelingové přípravky nebo také pleťové masky. Rozmazlete se a vyberte si přesně tu pravou masku pro vás. 

Dokonalé vyživení a hydratace

Trápí vás suchá a olupující se místa na obličeji? Reagujete přecitlivěle na změny teplot nebo chlad? Hýčkejte se a dopřejte si alespoň jednou týdně svůj soukromý kosmetický rituál. Hydratační masky na pleť vaší suché a oslabené pokožce poskytnou dokonalé vyživení a hydrataci. Zajistí potřebné osvěžení a dlouhodobě v kůži udrží vláhu. 

První pomoc pro záchranu pleti

Váš obličej volá S.O.S. a žádá okamžité řešení? Pleťová maska poskytne potřebnou záchranu v podobě první pomoci každému typu pleti. Obsahuje přesně to, co právě potřebujete. Nadopujte svoji pokožku cennými a výživnými látkami a rozzařte ji. Bude dokonale vyhlazená a chráněná před nepříznivými okolními vlivy, jako je chlad, vítr nebo škodlivé UV záření.

Pořádná dávka antioxidantů

Omlazení, vyčištění a regenerace v jednom? To všechno dokáže antioxidační maska. Má protizánětlivé vlastnosti a dodá kůži pořádnou dávku antioxidantů, které jsou důležité pro její zdravý vzhled. Zároveň také podpoří produkci kolagenu a 

Čištění a detoxikace v jednom

Čistící a detoxikační maska na pleť odstraní odumřelé kožní buňky a pokožku účinně zbaví všech nečistot. Funguje jako magnet, který vytáhne vyčistí zanešené póry a odstraní přebyteční kožní maz.  Poskytne intenzivní a kompletní péči, díky které docílíte zdravě vypadající a jemné pleti.