Séra a oleje pro mastnou a smíšenou pleť - Velikost - 10ml

Séra a oleje pro mastnou a smíšenou pleť

Mastná a smíšená pleť patří mezi nejrozšířenější typy pleti. Vybavte se přírodní pleťovou kosmetikou určenou přímo pro vás. Speciální přípravky pro čištění pleti/odstranění makeupu jsou základ. Bez důkladného odlíčení se totiž neobejdete. V dalším kroku pak stačí použít pleťová tonika a v posledním kroku krémy a balzámy na pleť.

Pomocníci pro dokonalou očistu pokožky

Samotná voda k odstranění nečistot logicky nestačí. Vybavte také užitečnými pomocníky pro dokonalou očistu pokožky. Mezi praktické pomůcky na péči patří třeba oblíbená konjaková houbička. Ta promění tuto nudnou činnost v příjemný rituál. Kromě čištění pomáhá pokožku také stimulovat a masírovat. Díky tomu bude zářivá a hebká na pohled i na dotek.

Důležitá tonizace pleti

Proč byste si měli dopřát pravidelné tonizování pleti? Tato péče je důležitým krokem před následným nanesením krému. Pomáhá pokožku chránit před nepříznivými vlivy a umožní krémům a sérům lépe proniknout do hloubky. Pleťová tonika jsou ideální volbou především pro majitele suché a citlivé pleti. 

Hydratace a zmatnění díky jednomu jedinému přípravku

I mastná a smíšená pleť vyžaduje ošetření pomocí vhodných kosmetických přípravků. Krémy pro smíšenou, mastnou a aknózní pleť s obsahem cenných a vyživujících látek se postarají o důležitou hydrataci a zároveň i o potřebné zmatnění. Pokožka bude jemná, vyživená a na pohled zdravě vypadající. 

Řešení pro mastnou a smíšenou pleť

Hýčkejte se a rozmazlujte se. Zvolte si vhodné řešení pro mastnou a smíšenou pleť, která vyžaduje speciální přípravky. Séra a oleje pro mastnou a smíšenou pleť se postarají o matný efekt v kombinaci s hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. Příjemně se nanášejí a nezanechávají mastný a ulepený pocit.