Mytí celého těla - YES

Mytí celého těla

Na pokožce těla za celý den ulpí spousta nečistot a potu. Aby pokožka byla zdravá a vyživená, je klíčové důkladné mytí celého těla pomocí kvalitních kosmetických přípravků. Vyzbrojte se produkty, které zajistí dokonalé odstranění potu i nečistot a zároveň budou o pokožku pečovat. Kromě toho také sprchování zlepšuje psychický stav a pohodu spojenou s osvěžením a přívalem nové energie.

Dokonalá očista od hlavy až po paty

Dopřejte si dokonalou očistu od hlavy až po paty. O důkladné mytí se postarají sprchové gely, krémy a tělová mýdla. Pokožku šetrně čistí a zároveň i vyživují. Postarají se o jemné a účinné umytí i té nejcitlivější pokožky. Ta zůstane čistá, jemná a dokonale zklidněná. 

Čištění pleti jako ranní a večerní rutina

Základem ranní a večerní rutiny by mělo být čištění pleti/odstranění makeupu pomocí odličovacích mlék, gelů nebo micelárních vod včetně následné tonizace pleti. Díky tomu bude pleť připravena na následnou hydrataci v podobě krémů a balzámů na pleť nebo pleťových sér a olejů. A jako extra péče se hodí i pleťové peelingy a masky na pleť, které poskytnou pokožce speciální péči a pořádnou dávku výživy a hydratace. 

Důkladné umytí vlasů jako základ péče

Mezi pravidelné kosmetické rituály patří také důkladné mytí vlasů, které je základem správné péče. K tomu se vám budou hodit kvalitní a šetrné šampony pro konkrétní typ vlasů společně s kondicionéry. O speciální péči se postarají vyživující masky na vlasy.

Šetrná péče o intimní partie

Citlivé intimní partie vyžadují jinou kosmetiku než zbytek těla. Pro tyto účely slouží speciální intimní kosmetika, která těmto partiím poskytne šetrnou péči. Vsaďte na jemné mycí gely určené pro intimní partie, které jsou lehké a hebké jako peříčko a postarají se  o zachování správných hodnot pH pokožky.

INTIMNÍ PÉČE (CELKOVĚ) plus recenze YES Cleanse intimní mycí pěna s vůní i bez vůně ... Essence of Rose ...

Intimní péče, velké téma, které minimálně jednou za život řeší každá žena, a to hlavně ve smyslu – je nutná speciální péče? Na Instagramu jsem před časem toto téma řešila a pod postem je i skvělá diskuze od blogerů, zdravotních sestřiček apod., moc doporučuji pročíst. Od té doby utekl nějaký ten čas, četla jsem knihy na téma vagína, respektive vulva a nějaké další články a v dnešní recenzi bych toto téma ráda znovu otevřela včetně dvou detailů, které jsem při psaní předchozího postu nevěděla nebo nebyla ještě rozhodnutá na jakou stranu se úplně připojit. Ale základ je stejný a to, že na intimní partie opravdu nepatří běžné mýdlo!