Nehty

Nehty

Mezi líčení/makeup patří nejen péče o pleť, líčení očí, péče o rty nebo o obočí, ale zapomínat bychom neměly ani na nehty. Ruce jsou totiž naší vizitkou, a většinou jsou jednou z prvních věcí, kterých si na ostatních všímáme. Chybět by vám neměly doplňky pro nehty, jako jsou pilníky nebo olej na nehtovou kůžičku a také laky na nehty ve vašich oblíbených barevných odstínech.

Péče o ruce se vyplatí nepodcenit

Nejen péče o tělo, ale i péče o ruce je velmi důležitá a vyplatí se ji nepodcenit. Důležitou součást tvoří hydratační krém na ruce, který obsahuje vyživující látky. Pravidelné používání vám zajisté hedvábně jemné ruce bez mastného pocitu. 

Nepostradatelné doplňky pro úpravu nehtů

Mezi nepostradatelné doplňky pro nehty patří pilníky na nehty. Vyberte si tu pravou variantu určenou pro přírodní, umělé nebo gelové nehty. Běžný pilník na nehty už vám nemusí zbytečně zabírat místo v kosmetické taštičce. Skvělým řešením na cesty je miniaturní pilník, který můžete mít neustále při sobě. Oboustranný mini pilník s pouzdrem se dá jednoduše připnout třeba na klíče. 

Důležitá péče o nehtovou kůžičku

Opomínat by se neměla ani péče o nehtovou kůžičku. Pro tu je určený olej na nehty, který pokožku intenzivně zvláční a zjemní. Zklidní namáhanou kůžičku, a to nejen u přírodních, ale i u gelových nehtů, a zároveň také podpoří růst nehtů.

Finální lak v oblíbené barvě

Po nezbytné péči, hydrataci a úpravě nehtů do požadovaného tvaru přichází čas na finální krok v podobě nanesení oblíbené barvy. Lak na nehty ovšem neplní jen zkrášlující funkci. Kromě toho totiž také nehty posiluje a zvlhčuje. Zaoblený štěteček zajistí precizní aplikaci laku. Oceníte i to, že je velmi odolný vůči olupování, takže vaše nehty vydrží krásné delší dobu.