Obočí

Obočí

Patří líčení/makeup mezi vaši rutinu a neumíte si bez něj představit běžný den? Pravidelné upravování obočí už od příště bude hračka s tou pravou dekorativní kosmetikou a dalšími skvělými vychytávkami ze sekce tvář/dekorativka. O pohodlnou úpravu se postarají i praktické dekorativní pomůcky. Vybavte si vším potřebným a vykouzlete si dokonale krásné a upravené obočí jako z kosmetického salonu. 

Elegantní pinzeta pro úpravu do požadovaného tvaru

Základem je přirozenost a precizní tvar obočí. O perfektní úpravu se postará elegantní pinzeta, která se příjemně drží a dobře se s ní pracuje. Díky ní si snadno vytvarujete obočí přesně podle svých představ s maximální přesností. Šikmé hrany zajistí opravdu profesionální práci.

Sérum pro podporu růstu obočí

Není vaše obočí tak husté a rovnoměrné, aby splňovalo vaše představy o dokonalosti? Tento problém pomůže vyřešit sérum na růst řas a obočí. To díky obsahu rostlinných látek a peptidů během noci posiluje řasy a obočí. Výsledkem je přirozeně plnější obočí. 

Tužka pro dokreslení ideálního tvaru

Ve vaší kosmetické výbavě by vám neměla chybět ani tužka na obočí, se kterou během chvilky dokreslíte obočí do ideálního tvaru. Tužka s rostlinným složením je k dispozici v několika odstínech. Kromě toho, že dodá obočí zajímavější barvu, také podpoří jeho zdravý růst, aby bylo hustší a krásnější.

Pomáda pro definici a barvu

Zvýrazněte svůj pohled rychle a jednoduše. Kromě řasenky a očních stínů se o perfektní vzhled postarají i tužky na obočí a pomády na obočí. Pro definici a barvu poslouží i pomáda na obočí. Je k dispozici v několika odstínech, které jsou odolné vůči rozmazání, takže se mohou pyšnit dlouhou výdrží. Pomáda má přírodní složení a díky kartáčku se rychle a pohodlně nanáší.