Péče o oči a rty - EARTH HARBOR NATURALS

Péče o oči a rty

Kvalitní pleťová kosmetika a pravidelná péče o pokožku by měla zahrnovat nejen přípravky určené k důkladnému čištění pleti/odstranění makeupu, k následné tonizaci pleti nebo pleťové krémy a balzámy. Součástí by měla být i extra péče v podobě peelingu a masek na pleť a zapomínat bychom samozřejmě neměli ani na péči o oči a rty, která je také velmi důležitá. 

Věnujte pozornost rtům a očnímu okolí

Věnovat pozornost rtům a očnímu okolí se rozhodně vyplatí. Péče o oční okolí znamená především hydrataci a redukci vrásek nebo otoků. Rty zase touží po hebkosti a vláčnosti v zimním období a v létě zase po ochraně proti nepříznivému slunečnímu záření.

Redukce tmavých kruhů a otoků

Regenerační oční krémy a oční masky pomáhají redukovat tmavé kruhy a otoky. Účinné formule zajistí pevné a hladké linie kolem očí a probdělá noc na vás nebude absolutně vůbec znát. Vyzkoušejte jedinečnou gelovou konzistenci očního krému, který je možné jednoduše použít i na make-up. Můžete ho mít tak neustále s sebou po ruce v kabelce.

Vymažte známky stárnutí z okolí očí

Zastavit čas sice nikdo z nás nedokáže, je ale možné zpomalit čas a projevy stárnutí. Vymažte známky stárnutí z okolí očí pomocí speciálních přípravků určených pro tuto oblast. Pravidelná péče o okolí očí v tomto ohledu dokáže hotové zázraky. Báječně fungují i oční séra, která díky svým antioxidačním vlastnostem zjemňují póry, obnovují hladkost a stimulují regeneraci buněk.

Dokonalá hydratace a výživa pro rty

Dopřejte svým rtům dokonalou hydrataci a potřebnou výživu. Péče o rty se dá hravě nakombinovat i se zkrášlením. Vyzkoušejte hydratační balzámy s tónovacím efektem, které zároveň rty chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Ty tak budou jemné a hebké za každé situace.