Oční linky - Barva - Mulberry

Oční linky

Hledáte ty správné produkty pro líčení/makeup? Skvělého make-upu bez chybičky docílíte jednoduše i doma. Jak na dokonalé líčení očí? S těmi správnými kosmetickými produkty. Pro perfektní nalíčení očí jsou nepostradatelné řasenky společně s očními linkami a očními stíny. Pomocí těchto pomocníků vykouzlíte jedinečné líčení během chvilky. 

Podpořte růst řas a obočí

Aby vaše oči mohly opravdu zářit, prospěje jim pořádná dávka výživy, kterou si zaslouží řasy a obočí. Sérům pro růst řas a obočí obohacené o přírodní výtažky pomáhají stimulovat růst v podobě lepšího uzamknutí keratinu, vlhkosti a živin, které jsou klíčové pro zvětšení objemu i posílení od kořínků. Zároveň chrání jemné řasy před jejich nežádoucím polámáním.

Oční linky v tekuté podobě pro dokonalé líčení

Oční linky v tekuté podobě vám pomohou vytvořit dokonalé líčení očí. Tekuté oční linky umožňují rychlou a naprosto precizní aplikaci linek. Intenzivně černé linky okamžitě zasychají, takže nemusíte mít obavy o jejich rozmazání. Spolehněte se na celodenní výdrž.

Oční linky v tužce pro precizní nalíčení očí

Kromě tekuté varianty je možné využít k preciznímu nalíčení očí oční linky v tužce, se kterou dokonale zvýrazníte svoje oči. Přírodní veganská tužka na oči je k dostání hned v několika atraktivních odstínech, které budou vévodit vašemu líčení. Překvapí vás nejen jednoduchou aplikací, ale především úctyhodnou výdrží.

Nezapomeňte na důkladné odlíčení očí

Důležité je nezapomínat ani na večerní čištění pleti/odstranění makeupu. Oblasti očí věnujte zvláštní pozornost, tato oblast je totiž velmi citlivá. Využijte speciální přípravky v podobě odličovacích mlék, olejů nebo gelů a připravte pleť na následné aplikování hydratační péče v podobě krémů a balzámů na pleť nebo pleťových sér a olejů.