Oční stíny

Oční stíny

Toužíte po tom mít dokonalé líčení/makeup? Pokud si na pomoc přizvete tu správnou dekorativní kosmetiku, bude to pro vás hračka. Vyberte si kvalitní produkty na líčení očí, obočí, péči o rty a dekorativní pomůcky, které vám zpříjemní zkrášlovací procedury. Pro nalíčení očí se vám budou hodit řasenky, linky na oči a oční stíny.

Oční stíny v praktické krabičce do kabelky

Nejen na cestách vám přijdou vhod praktické stíny na oči. Rozzařte svoje oči krásnými barvami, které vám půjdou k pleti a budou ladit i s vaším outfitem. Vyberte si oční stíny z široké nabídky neutrálních barev i pestřejších odstínů a vytvořte si dokonalý pohled bez chybičky. Oceníte i praktickou znovu naplnitelnou krabičku s očními stíny, kterou si s sebou můžete vzít kamkoliv na cesty.

Krémové složení, které dokonale přilne k pokožce

Vsaďte na krémové oční stíny, které díky speciálnímu složení s přírodním minerálním pigmentem a s olejem ze semen moruše dokonale přilnou k pokožce. Nebojte se mixování barev a vytvářejte si svoje vlastní originální odstíny. Praktickým řešením jsou i oční stíny v tužce, které se jednoduše a pohodlně nanášejí.

Široká paleta neutrálních odstínů i pestrých barev

Ponořte se do nekonečného světa barev. Popusťte uzdu svojí fantazie a vydejte se cestou líčení očí v pestrých barvách. Anebo zůstaňte při zemi a spolehněte se na neutrální a zemité odstíny. Pro každého se najde něco. Výběr už je na vás.

Večerní odlíčení, které je velmi důležitým krokem v péči o pleť

Myslete i na večerní čištění pleti/odstranění makeupu, které je velmi důležitým krokem v péči o pleť. O důkladné odlíčení pleti se postarají odličovací mléka, gely, čistící pěny a další přípravky, které pokožku důkladně zbaví všech nečistot.