OKOKO Cosmétiques

Jak vše vzniklo

Navrhujeme moderní péči o pleť pro moderní životní styl. Naším posláním je vytvářet produkty nové generace, které zlepšují zdraví pokožky a pomáhají našim zákazníkům cítit se skvěle uvnitř i navenek. Naše receptury využívají sílu čistých rostlinných složek a „čistých“ aktivních látek k dosažení viditelně zářivé a čisté pleti pro všechny její typy.

ZAKLADATELSKÝ PŘÍBĚH

Společnost Okoko se sídlem ve Vancouveru v Kanadě vytváří účelné produkty péče o pleť zaměřené na výsledky, které jsou poháněny inovacemi, odhodláním a transparentností. Mnoha cenami ověnčená pleťová řada Okoko nabízí viditelné výsledky nejvyšší kvality a je navržena tak, aby vyživovala a zlepšovala každodenní kondici vaší pleti.

Dodáváme kompletní řadu produktů navržených tak, aby poskytovaly maximální výhody a zároveň vás pokaždé zahalily do nádherného smyslového zážitku.

Vize zakladatelky Oyéty vytváří sofistikovanou a víceúčelovou péči o pleť, která obsáhne i ty nejvyšší kosmetické cíle, je zaměřena na výsledky, je luxusní, uvolňuje stres s nesrovnatelnou účinností.

Společnost OKOKO drží svůj výzkum a vývoj na nejvyšších průmyslových standardech, aby vám přinesla nejúčinnější řešení péče o pleť. Naše nekompromisní požadavky na kvalitu a vášeň pro dokonalost nám umožňují dodávat vysoce výkonné formulace s úžasnými texturami vedoucími k luxusním prožitkům, které podporují zdravou, hydratovanou a zářivou pokožku.

"Pomocí trvale udržitelných zdrojů a vyživujících složek vytváříme účinná řešení pro pleť navržená tak, aby vám nabídla výjimečné zážitky, jejichž cílem je zlepšit vaši pohodu a vyživovat vaši pokožku na každodenní bázi. Řada obsahuje vše, co potřebujete k čištění, omlazení a obnovení mladistvého lesku.. A to vše s kvalitními produkty plnými vysoce účinných přísad vyvážených jasnými barvami a nádhernými vůněmi."

— Oyéta Kokoroko, zakladatelka

25 OCENĚNÍ OD ROKU 2019

Od roku 2019 byla Okoko Cosmétique oceněna více než 25 oceněními, která vypovídají o kvalitě našich formulací. Jsme odhodláni dodávat vám ty z nejlepších, 100% přírodních a čistých, vědomě získávaných a udržitelných přípravků, které odhalí mladistvější, hladší a zářivější vzhled pleti. Vyzkoušejte naše výtvory světové třídy a oceněnou péči o pleť.