Omlazující krémy - LUXE Beauty

Omlazující krémy

Pro zralou pleť je důležité zvolit vhodnou a optimální péči. Zvolte si speciální přípravky určené na čištění pleti/odstranění makeupu, které jsou vhodná právě pro tento typ pleti. V dalším kroku je na řadě tonizace pleti, která pokožku připraví pro aplikaci krémů a balzámů na pleť. Vyzkoušejte kvalitní a účinné omlazující krémy, které hydratují a redukují tvorbu nových vrásek.

Důkladná příprava na aplikaci krémů

Před aplikací samotného krému je důležité věnovat pozornost důkladnému čištění pleti. K tomu lze využít nejrůznější čistící mléka, gely, oleje nebo pleťové vody. Následovat by měla tonizace pleti, která pokožku připraví na co nejlepší absorbování výživných složek, které obsahují krémy pro zralou pleť.

Speciální péče v podobě sér a olejů

Pravidelná péče je jedním ze způsobů, jak účinně oddálit stárnutí a zpomalit tvoření nových vrásek. A právě v tomto případě je velmi důležitá kvalita a složení přípravků. Kromě běžné péče si můžete dopřát i něco speciálního navíc v podobě omlazujících sér a olejů proti vráskám. Ty nadopují pokožku výjimečnými látkami obsahujícími cenné živiny pro hydrataci a výživu.

Nezapomeňte také na oční okolí a rty

Nezapomeňte také na péči o oči a rty, protože i těmto oblastem se vyplatí věnovat náležitou pozornost. Kůže v těchto místech je velmi jemná a tenká a volá po hydrataci. Oční krémy zajistí hydrataci a rozjasnění, redukují mimické vrásky a propůjčí mladistvý vzhled. 

Pleťové masky pro zralou pleť jako relaxační rituál

Pro zralou pleť se perfektně hodí vysoce účinné omlazující pleťové masky s obsahem kolagenu, kyseliny hyaluronové, extraktem z mořských řas a dalších cenných látek. Tato pravidelná extra péče o pleť se vám vrátí v podobě hydratované, vypnuté a omlazené pokožky.