Séra a oleje omlazující a proti vráskám - FITGLOW Beauty

Séra a oleje omlazující proti vráskám

Čas sice nikdo z nás zastavit nedokáže, ale zpomalit projevy stárnutí ano. Stačí se jen vyzbrojit účinnými pomocníky v oblasti pleťové kosmetiky. Hýčkejte si svoji pokožku obličeje kvalitní kosmetikou a dejte projevům stárnutí na frak. Vyzkoušejte účinná séra a oleje na pleť s omlazujícím efektem. 

Dokonalé odlíčení jako základ správné péče

Čištění pleti/odstranění makeupu pomocí šetrné kosmetiky určené přímo pro konkrétní typ pleti je základem správné péče o pokožku obličeje. Nejprve je důležité zbavit kůži všech nečistot a makeupu. Teprve tak budou moci kosmetické produkty odvést svoji práci a bude ten správný čas na extra kosmetickou péči.

Pleťové sérum, které snadno pronikne do pokožky

Výhodou pleťového séra je to, že snadno pronikne do hloubky pokožky, kde okamžitě začne působit. Navíc se rychle vsakuje a nezanechává nepříjemný mastný pocit. Pokud chcete svojí zralé a stárnoucí pokožce nabídnout něco navíc, jsou séra a oleje omlazující proti vráskám skvělou volbou. 

Účinné složení v boji proti vráskám

Toužíte po mladistvější pleti a chcete oddálit tvorbu vrásek? Dopřejte si luxusní a intenzivní péči v podobě specialistů na vrásky. Omlazující séra a oleje mají účinné složení v boji proti vráskám a jsou určena pro zralou pleť. Kromě toho také odstraňují začervenání pokožky a mohou pomáhat i na pigmentové skvrny. Používat je mohou majitelky všech typů pleti. 

Dokonalé rozmazlování pleťovými oleji

Dokonalý rozmazlovací rituál si můžete dopřát s pleťovými oleji. Výživné omlazující oleje proti vráskám si poradí se známkami stárnutí, redukují póry a urychlují hojení nejrůznějších pupínků. Navrací pleti ztracenou pružnost a elasticitu. Kůže bude dokonale vyživená, pružná a zářivá.