Opalování/ SPF ochrana - Balení - klasické

Opalování/SPF ochrana

Pleťová kosmetika to nejsou jen přípravky určení k čištění pleti/odstranění makeupu, krémy a balzámy na pleť, séra a oleje nebo přípravky určení k tonizaci pleti. Je to také kosmetika určená k opalování/SPF ochrana, na kterou bychom především v letních dnech neměli zapomínat. Myslete na zdraví svojí kůže a před každým pobytem na slunci používejte kosmetiku s dostatečným ochranným faktorem.

Kvalitní přípravky na opalování

Toužíte po perfektně opálené pokožce, ale bojíte se škodlivosti slunečního záření? Před pobytem na slunci, na dovolené u moře nebo na horách se spolehněte na kvalitní přípravky na opalování, které ochrání vaši pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření. Opalovací krémy a další produkty pomáhají chránit kůži před spálením, poškozením a zabraňují předčasnému stárnutí. Díky přírodním výtažkům jsou tyto přípravky vhodné pro všechny typy pleti, nejsou mastné, dobře se roztírají a rychle vstřebávají.

Nezapomínejte ani na důležitou péči po opalování

Zapomínat byste neměli ani na důležitou péči po opalování. Po pobytu na slunci totiž pokožka rychle ztrácí svoji pružnost a hydrataci nebo může být i podrážděná. Přírodní přípravky po opalování pokožku zklidňují, hydratují a zjemňují. 

Speciální zrcadlo pro kontrolu UV ochrany

Pro tu nejlepší SPF ochranu a přípravu pokožky před opalováním vám přijde vhod i šikovná pomůcka. Speciální zrcadlo pro kontrolu UV ochrany v cestovní velikosti díky UV kameře umožňuje rychlou kontrolu správné ochrany proti UV záření i kontrolu kvality odstranění makeupu

Opálený vzhled i bez sluníčka

Pokud nechcete trávit dlouhé hodiny na sluníčku a toužíte po čokoládově hnědé kůži, můžete se spolehnout na samoopalovací přípravky, které vám zajistí opálený vzhled i bez slunečního záření. Vyzkoušejte samoopalovací kapky nebo kompletní samoopalovací sadu.