Ošetření akné - Balení - klasické

Ošetření akné

Krásná pleť bez akné nemusí být jen nesplnitelným snem. Pokud vás trápí pupínky, kvalitní a k tomu určená pleťová kosmetika si s tímto problémem hravě poradí. Základem ke správnému ošetření akné je důkladné ranní a večerní čištění pleti/odstranění makeupu. Poté je ideální čas na tonizaci pleti a následné nanesení krému a balzámu. Dopřát si můžete i extra péči o pleť v podobě čistících peelingů a pleťových masek.

Důkladné vyčištění pleti je základem správné péče

Dopřejte si ranní a večerní rituál v podobě důkladného čištění pleti. Stačí si jen vybrat vhodný produkt v podobě kvalitních čistících gelů, pleťových mlék, pleťových vod, odličovacích olejů a dalších. Dokonalé odlíčení je tou správnou cestou ke zdravě vypadající, jemné, hladké a zářivé pokožce bez akné.

Následná tonizace pro maximální účinek dalších přípravků

Po odstranění makeupu a nečistot je ten správný část na použití pleťového tonika. Ta pokožku ochrání před nepříznivými vlivy a umožní krémům a sérům lépe proniknout do hloubky. Tyto přípravky jsou ideální volbou především pro majitele suché a citlivé pleti. Pleťová tonika perfektně připraví pokožku pro následnou péči.

Speciální krémy a balzámy pro aknózní pleť

Po použití tonika následují pleťové krémy a balzámy přímo určené pro smíšenou, mastnou či aknózní pleť. Ty ošetřují a hydratují pokožku a také ji chrání před nepříznivými vlivy okolí. Tento typ krémů má zmatňující a regenerační efekt. 

Čistící masky pro ještě krásnější pokožku

O ještě krásnější pokožku se postarají čistící pleťové masky. Dopřejte si opravdovou vzpruhu pro aknózní pleť a zajistěte jí účinné vyčištění, zmatnění, regeneraci a potřebnou vzpruhu. Na pleti to poznáte okamžitě – bude zářivější, jemnější a zdravější.