Absolution Akupresurní pero z růženínu Stylet Precision

Absolution Akupresurní pero z růženínu Stylet Precision

12 bodů do věrnostního systému

Absolution

Le Stylet Precision kombinuje výhody reflexologie obličeje a akupresury. Při pravidelném používání pomáhá vyrovnávat tok vitální energie a tělesných tekutin – krve a lymfy – v těle, a pomáhá tak udržet tělo na vrcholu jeho zdraví, krásy a mladistvosti. Více

Doprava a platba

895 Kč
Skladem
ks
Absolution

Le Stylet Precision kombinuje výhody reflexologie obličeje a akupresury. Při pravidelném používání pomáhá vyrovnávat tok vitální energie a tělesných tekutin – krve a lymfy – v těle, a pomáhá tak udržet tělo na vrcholu jeho zdraví, krásy a mladistvosti. Více

Doprava a platba

Jak používat:

Aby byla reflexní masáž obličeje účinná, měli byste používat hluboké, pomalé, pevné krouživé pohyby na klíčových energetických bodech. Vždy nejprve naneste na pokožku olej, aby nedošlo k tření.

Začněte nanesením několika kapek našeho oleje Addiction na čistý, mírně navlhčený obličej a poté masírujte pomocí nástroje Stylet Precision. Používejte pomalé a hluboké pohyby, každý pohyb několikrát opakujte a upravte tlak podle citlivosti oblasti, na které pracujete.

Vaše pokožka může během masáže lehce zčervenat, ale není čeho se obávat! Je to prostě známka zvýšeného průtoku krve. Pokud zaznamenáte mírnou bolest v určitém bodě, znamená to, že je třeba je odblokovat. Pokračujte v práci, dokud bolest neustoupí.

Doporučujeme používat nástroj Stylet Precision alespoň dvakrát nebo třikrát týdně. A pokud jste opravdu motivovaní, dělejte to každý den!

Nezapomeňte jej po každém použití očistit jemným mýdlem a osušit čistým ručníkem.

Proč byste měli používat nástroje obličeje?

V Absolution věříme, že nás příroda obdařila skutečně vzácným, neuvěřitelným nástrojem, kterým jsou naše ruce. Citlivé, zručné a smyslné, naše ruce jsou bezkonkurenční, pokud jde o masáže. Ale protože některé masážní pohyby je obtížné zvládnout nebo provádět důsledně, někdy dává dokonalý smysl zahrnout kosmetické nástroje do wellness rutiny.

Náš růženínový kámen Gua Sha například pomáhá zlepšit krevní oběh, tonizuje pokožku a dodává pokožce lesk. Náš lymfodrenážní váleček Le Roll-On Drainant vyrobený z obsidiánu lze jemně a pravidelně používat na obličej, aby podpořil drenáž. A nyní, s nástrojem reflexologie Stylet Precision, můžeme zvolit jiný přístup, s hlubší akcí, která se zaměřuje na svaly nebo orgány, a výsledky, které můžete vidět okamžitě i dlouhodobě. Věnujte trochu času jeho večernímu použití a přesvědčte se sami!

Celé tvé tělo, zmapované na tvé tváři

Reflexologie obličeje je relaxační technika, která má pozitivní účinky na celé tělo. Vychází z předpokladu, že na obličeji jsou zastoupeny všechny části těla. Stimulací konkrétních bodů „dosáhne“ a uleví celému tělu. Cílem této metody je také zlepšit texturu pokožky podporou pevnosti a pružnosti. Když se reflexologie obličeje kombinuje s akupresurou, lze pozorovat následující:

- Kontury obličeje jsou předefinovány

- Linky a vrásky jsou redukovány

- Odhalí se lesk pokožky

- Otoky a tmavé kruhy jsou méně viditelné

- Obličejové svaly jsou více tónované

- Zlepšuje se hydratace pokožky

Akupresura: když chcete výsledky, ale nechcete jehly!

Akupresura je metoda, která zahrnuje stimulaci energetických bodů na obličeji, které leží podél meridiánů. Tlak je aplikován buď prsty, nebo obličejovým reflexním nástrojem. Je založena na stejných principech jako akupunktura, ale nepoužívají se žádné jehly. Tato praxe vyrovnává tok vitální energie, známé jako qi, a tělesných tekutin – krve a lymfy – v těle, a pomáhá tak udržet tělo na vrcholu jeho zdraví, krásy a mladistvosti.

Každý orgán as ním spojený meridián hraje velmi specifickou roli v prevenci a nápravě stárnutí. Podle čínské medicíny závisí kvalita procesu stárnutí na vašich ledvinách. Slezina je zodpovědná za tonus vašich svalů. Plíce ovlivňují stav vaší pokožky. Zdraví vašich krevních cév a kapilár závisí na vašem srdci. A játra jsou zodpovědná jak za hladký průtok krve, tak za pružnost svalů.

Výhodou obličejové reflexologie a akupresury je, že obojí lze praktikovat, kdy si budete přát, kde si budete přát: doma, v kanceláři, v čekárně atd. Je důležité být v pohodě a v klidném prostředí.