Absolution masážní Jade roller Black

Absolution masážní Jade roller Black

11 bodů do věrnostního systému

Absolution

Používá se k masáži celého obličeje. Jade Roller je neinvazivní nástroj vhodný pro všechny typy pleti, i ty nejcitlivější. Více

Doprava a platba

832 Kč
Skladem
ks
Absolution

Používá se k masáži celého obličeje. Jade Roller je neinvazivní nástroj vhodný pro všechny typy pleti, i ty nejcitlivější. Více

Doprava a platba

Vlastnosti černého nefritu

V krystalovém léčení symbolizuje černý nefrit vnitřní rovnováhu. Říká se, že má ochranné, vyrovnávací, regenerační, čistící a uklidňující vlastnosti a je známý tím, že pomáhá zbavit tělo znečišťujících látek. Černý nefrit pracuje se všemi náladami pleti a lze jej použít i na nejkřehčí pokožce.

Kámen nefrit má zvláštní účinky, že zůstává chladný i při kontaktu s pokožkou.

Mezi jeho výhody patří:

    stimuluje lymfatický a krevní oběh díky drenážním technikám
    eliminuje toxiny pro lepší okysličování buněk a tonizovanou, regenerovanou pokožku
    zesvětluje tmavé oční kruhy a vaky s omlazujícím efektem
    vyhlazuje jemné linie a vrásky, zlepšuje pružnost a jizvičky na pleti
    zlepšuje buněčnou aktivitu a produkci kolagenu
    snižuje napětí ve svalech obličeje způsobené stresem
    posiluje zářivost pleti a okamžitě rozjasňuje pleť
    snižuje zarudnutí a záněty
    díky svěžesti kamene zjemňuje póry
    umožňuje lepší pronikání produktů péče o pleť

 
Lymfatický systém je komplexní síť tkání a orgánů z lymfatických cév, lymfatických žláz a lymfy, které pomáhají imunitnímu systému a působí jako drenážní systém pro tělo. Tento systém je těsně pod kůží a funguje na pozadí, takže tělo může čistit, detoxikovat a udržovat správné hladiny tekutin v podkoží.

Hlavní funkcí tohoto systému je přepravovat tekutinu, která se nazývá lymfa, obsahující bílé krvinky, celým tělem. Tyto bílé krvinky jsou klíčem k boji proti infekcím a pomáhají tělu eliminovat toxiny, odpad a jiné nežádoucí látky.

Vzhledem k tomu, že lymfatický systém pomáhá odstranit toxiny,  tak pokud nefunguje správně, vaše kůže může trpět na akné, ztrátu pružnosti a předčasné stárnutí.

Na rozdíl od kardiovaskulárního systému nemá lymfatický systém „pumpu“ (tj. Srdce) - záleží tedy pouze na Vás a Vaší péči -  je snazší ji stimulovat, než si myslíte.