AYELET Pellucid Cell Matrix retexturizační krém 60ml

-15%
30 bodů do věrnostního systému

AYELET NATURALS

Pellucid je lehký hydratační krém vyvinutý tak, aby redukoval bakterie způsobující akné, zabraňoval ucpávání pórů a minimalizoval přebytečnou mastnotu. Zároveň ale zvýšil hydrataci a zmírnil zánět a zarudnutí využitím multifunkčního komplexu biorevitalizátoru ke stimulaci buněčné obnovy ke zlepšení textury pleti, rozjasnění, sjednocení a vyhlazení pleti.
Idální pro pigmentovanou, smíšenou, mastnou, aknózní, dehydratovanou, citlivou a zralou pleť. Více

Doprava a platba

Původní cena 2 750 Kč. Ušetříte 15% (412 Kč) 2 338 Kč

Skladem
ks
AYELET NATURALS

Pellucid je lehký hydratační krém vyvinutý tak, aby redukoval bakterie způsobující akné, zabraňoval ucpávání pórů a minimalizoval přebytečnou mastnotu. Zároveň ale zvýšil hydrataci a zmírnil zánět a zarudnutí využitím multifunkčního komplexu biorevitalizátoru ke stimulaci buněčné obnovy ke zlepšení textury pleti, rozjasnění, sjednocení a vyhlazení pleti.
Idální pro pigmentovanou, smíšenou, mastnou, aknózní, dehydratovanou, citlivou a zralou pleť. Více

Doprava a platba

Hlavní přísady:

Nicotiana Benthamiana Hexapeptide-40 sh-Polypeptide-76 obsahuje rostlinný transformační růstový faktor Beta-2 rostlinný TGF2, který se podílí na syntéze proteinů a produkci epidermálních lipidů, zlepšuje integritu a ochranu pokožky. Má aktivitu podobnou kyselině retinové, pokud jde o účinnost produkce kolagenu, pomáhá pleti znovu získat její vlastní krásu díky svým širokospektrálním vlastnostem proti stárnutí a účinnosti minimalizace velikosti pórů pro noční, ale i denní ošetření.

Azeloyl diglycinát draselný je derivát kyseliny azelaové, klinicky ověřená hlavní složka kyselina azelaová a obnovující aminokyselina glycin, nedráždí pokožku, pomáhá redukovat místa s hyperpigmentací a dokonce i odstnín pleti, pomáhá také regulovat kožní maz, snižovat záněty a zrychlovat hojení jizev po akné.

Asiaticosid je hlavní saponinovou složkou celé rostliny Centella asiatica (Cica). stimuluje buněčnou matrici k indukci syntézy kolagenu aktivací receptoru TGF beta. Zlepšuje a obnovuje funkci kožní bariéry prevencí a nápravou imunitní dysfunkce kůže a dosažením protizánětlivého účinku a zpomalením tvorby jizev

Niacinamid AKA Vitamin B3 - Pomáhá vytvářet protein, který udržuje pokožku pevnou a zdravou. uzamyká vlhkost, aby se zabránilo poškození životního prostředí. Protizánětlivé vlastnosti niacinamidu pomáhají minimalizovat zarudnutí, podráždění a hyperpigmentaci, snižuje výskyt akné a jiných zánětlivých kožních onemocnění.

Poupě kapary, listy moruše a růže energizují a oživují pokožku, aby obnovily zdravý a mladistvý lesk. Prokazatelná účinnost při zvyšování zásobování pleti energií, poskytuje pleti větší vitalitu a odolnost a dodává pleti svěží a zářivější vzhled.

Filtrát z rýžového fermentu Obsahuje velké množství aktivních polypeptidů, aminokyselin, kyseliny mléčné, kyseliny fytové, kyseliny ferulové, fytátu, sterolů a dalších aktivních látek. Tyto aktivní látky zvyšují buněčnou aktivitu, obnovují poškozené buňky, mají rozjasňující účinek a zlepšují zadržování vlhkosti pokožky.

Pro extra citlivou pokožku doporučujeme pečlivě číst etikety s přísadami, abyste se vyhnuli jakýmkoli známým alergiím. Doporučuje se také provést test citlivosti pro všechny nové produkty tak, že je nanesete na nenápadnou oblast, jako je vnitřní strana paže, a počkejte 24 hodin, abyste zkontrolovali, zda nedošlo k podráždění.

Naše produkty by neměly nahrazovat kvalifikovanou lékařskou diagnostiku nebo léčbu, ani nejsou určeny k léčbě jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu. Pokud máte nějaké chronické kožní onemocnění nebo zdravotní problémy, vyhledejte prosím radu lékaře. Při alergii nebo podráždění přestaňte tyto nebo jakékoli produkty používat.

Aplikace: Jakmile očistíte pokožku, osušte ji ručníkem. Naneste krém na čelo, lícní kosti, bradu a krk a jemně jej krouživými pohyby vyhlaďte přes pokožku. Dávejte pozor, abyste nezanechali žádné zbytky a aby se do pokožky plně vstřebaly.

INCI Ingredients: Aqua/Water/Eau, Barbadensis Leaf Juice*, Lavandula angustifolia, Distillate*, Camellia Oleifera Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, L19 - C15-19 Alkane, Propanediol, Niacinamide, Glyceryl Stearate, Nicotiana Benthamiana Hexapeptide-40 sh-Polypeptide-76,  L15 - C15-19 Alkane, Potassium Azeloyl Diglicynate,  Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate, Glycerin (Vegetable)*, Crambe Abyssinica (Abyssinian) Oil*, Cetyl Alcohol, Arnica Montana Extract*, Achillea Millefolium (Yarrow)Flower Extract*, Capparis Spinosa (Caper) Bud Extract**, Rhodiola Rosea (Rose) Root Extract**, Morus Nigra (Black Mulberry) Leaf Extract**, Asiaticoside, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil*, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil,*, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract**,  Tanacetum Annuum (Blue Tansy) Oil*, Salicylic Acid, Sodium Phytate, Sorbic Acid.