Denní krém La Crème Beau Jour Absolution 30ml

Denní krém La Crème Beau Jour Absolution 30ml

15 bodů do věrnostního systému

Absolution

Tento preventivní a antioxidační hydratační přípravek chrání, dodává energii a regeneruje pokožku díky silným antioxidantům a hydratačním aktivním složkám. Vhodné pro všechny nálady pleti, od 35 let výše!
Více

Doprava a platba

od 1 220 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Absolution

Tento preventivní a antioxidační hydratační přípravek chrání, dodává energii a regeneruje pokožku díky silným antioxidantům a hydratačním aktivním složkám. Vhodné pro všechny nálady pleti, od 35 let výše!
Více

Doprava a platba

Kyselina hyaluronová, čaga, pačuli a sedmnáct přírodních výtažků spolu účinně a synergicky chrání, energizují a regenerují pokožku. Jemná textura se rychle vstřebá a nezanechá za sebou nic jiného než matný, sametový povrch. Používejte samostatně nebo smíchejte s Absolution Booster, který odpovídá náladě vaší pleti, pro personalizovanější péči o pleť.

Kyselina hyaluronová: Kyselina hyaluronová je gelovitá látka, kterou naše tělo přirozeně produkuje a která vyplňuje prostory mezi kožními buňkami a drží je těsně u sebe. Ale bohužel, jak stárneme, výrobní kapacita těla klesá. V době, kdy dosáhneme věku 50 let, se hladina kyseliny hyaluronové v kůži sníží až o 50 %, což způsobuje ztrátu elasticity. Rozhodli jsme se použít rostlinnou kyselinu hyaluronovou získanou biofermentací kukuřice s mléčnou bakterií. Nejsou používána žádná chemická rozpouštědla. To nám umožňuje zajistit vysokou úroveň čistoty a kvality.

Rozhodli jsme se také použít dvě různé molekulové hmotnosti, abychom dodali intenzivní hydrataci povrchu pokožky a zároveň pracovali na hlubší úrovni, dodávali vlhkost přímo do buněk a stimulovali vlastní produkci kyseliny hyaluronové vaší pleti jejím „zrcadlením“. Objemový účinek kyseliny hyaluronové zjemňuje vzhled jemných vrásek a pomáhá vyhlazovat pokožku a urychlovat proces obnovy. Navíc funguje se všemi náladami pleti – i s tou nejcitlivější!

Výtažek z čagy: Stejně jako všechny adaptogeny pomáhá čaga chránit vaše tělo – a vaši pokožku – před environmentálními stresy. Tato houba roste na břízách a její složení je skutečně mimořádné: obsahuje nejvyšší koncentraci antioxidantů ze všech přírodních superpotravin, které člověk zná! Chaga je také bohatá na ß-glukany, které mají schopnost stimulovat váš imunitní systém a chránit buněčnou DNA a zároveň redukovat zánětlivé reakce, takže je vynikající pro každého, kdo žije v městském prostředí.

List pačuli: Pačuli už nikdy neuvidíte stejným způsobem! Extrakt, který jsme vybrali, je zcela unikátní a byl vybrán pro své vlastnosti podobné CBD. To znamená, že interaguje s kanabinoidními receptory v kůži stejným způsobem jako CBD, přičemž nabízí stejné vlastnosti: zlepšuje komfort pokožky, snižuje podráždění a skvrny, reguluje produkci kožního mazu a stimuluje endorfiny v pokožce. Jinými slovy, dodá vaší pleti zářivou náladu!
Rostliny přirozeně spolupracují!

Rostliny přirozeně spolupracují!

Vzájemně se doplňují a posilují účinky pro optimální výsledky. Proto tato receptura obsahuje také následující složky: Výtažek z okurky, zvláště bohatý na draslík, vápník a hořčík (tři silné aktivní složky, které pomáhají regulovat struktury pokožky); Centella Asiatica, hrdina obnovující pokožku; extrakt z mořských řas Wrack sbíraných u pobřeží francouzského ostrova Ouessant s uznávanými vlastnostmi proti znečištění a ochrannými vlastnostmi; a brutnákový a sezamový olej, které napomáhají regeneraci pokožky a zlepšují její vláčnost. Celkem jsme dali dohromady 20 aktivních složek, které pomohou, aby vaše pokožka zářila zdravím.

COSMOS ORGANIC


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY