Innermost The Fit Protein (VEGAN) 520g

Innermost The Fit Protein (VEGAN) 520g

14 bodů do věrnostního systému

Innermost

Vylepšete svou kondici. Podporuje regeneraci a obnovu organismu a svalů po fyzické zátěži a pomáhá zvyšovat energii a vitalitu. Obsahuje 31 g bílkovin a méně než 150 kalorií na porci.

Pokud si stěžujete na nedostatek energie, nejste sami. Tato veganská proteinová směs byla vyvinuta pro lidi, kteří se pravidelně posouvají dál než většina ostatních, ale nechtějí dovolit, aby to ohrozilo jiné aspekty jejich života. Proteinová směs vytvořená tak, aby rehydratovala, obnovovala energii a podporovalo růst a regeneraci svalů. Více

Doprava a platba

999 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
vanilka, čokoláda, jahoda

ks
Innermost

Vylepšete svou kondici. Podporuje regeneraci a obnovu organismu a svalů po fyzické zátěži a pomáhá zvyšovat energii a vitalitu. Obsahuje 31 g bílkovin a méně než 150 kalorií na porci.

Pokud si stěžujete na nedostatek energie, nejste sami. Tato veganská proteinová směs byla vyvinuta pro lidi, kteří se pravidelně posouvají dál než většina ostatních, ale nechtějí dovolit, aby to ohrozilo jiné aspekty jejich života. Proteinová směs vytvořená tak, aby rehydratovala, obnovovala energii a podporovalo růst a regeneraci svalů. Více

Doprava a platba

HLAVNÍ BENEFITY
Podpora celkového zdraví.  Posílit imunitní systém.  31 g bílkovin a méně než 150 kalorií na porci.

Nootropika

Maca a kořen rhodioly obsahují vlastnosti, které snižují fyzický stres, zvyšují vytrvalost a snižují únavu.  Jsou součástí vybrané skupiny přísad, které také podporují soustředění a výkon.  Nootropika mají mnoho dalších užitečných účinků na zlepšení vaší kondice, jako je zvýšení motivace a energie.

Živiny

Kokomineral, hořčík a růžová himalájská sůl jsou přísady, které pomáhají hydratovat vaše tělo a podporují tvorbu energie.  Také vyrovnávají elektrolyty, což umožňuje správné fungování svalů a krevního tlaku.  Udržování těchto klíčových živin pod kontrolou nejen optimalizuje tělo během cvičení, ale i během regenerace.

Podporuje obnovu a regeneraci svalů
Maca a hořčík pomáhají snižovat záněty a bojovat proti psychickému a fyzickému stresu, zatímco protein z hrachu a hnědé rýže napomáhá regeneraci svalů.

Zvyšte energii a vitalitu
Kořen rhodioly snižuje účinky fyzického vyčerpání, zatímco elektrolyty v kokomineralu a růžové himalájské mořské soli napomáhají rehydrataci po cvičení.

Vysoký obsah bílkovin, nízký obsah kalorií
Sytící veganský protein vás udrží déle sytý bez vysokého obsahu kalorií, zatímco jedna porce se může pochlubit jedním z nejvyšších obsahů bílkovin na trhu, bez přidaného cukru.

Skvělá chuť
Nejchutnější veganský protein.  Dejte si ho ve smoothies, kaši, pečivu nebo samotný.

Protein je makroživina, která je nezbytná pro zdravé svaly, kůži, nehty a kosti.  Kombinace proteinu z hnědé rýže a hrachového proteinu tvoří dokonalý aminokyselinový profil, který umožňuje vašemu tělu regeneraci, regeneraci a vývoj na optimální úrovni.

Jak často to mám brát?

Ve společnosti Innermost věří v přístup zaměřený na jídlo.  Z tohoto důvodu doporučujeme užívat The Fit Protein jako součást vyvážené stravy ideálně po tréninku nebo během dne jako zdravou svačinku pro uspokojení vašich potřeb bílkovin.  Vždy byste se měli snažit uspokojit většinu svých nutričních potřeb prostřednictvím jídla, které jíte, ale vysoce kvalitní proteinový prášek, jako je The Fit Protein, který obsahuje další přísady na podporu vašich cílů, může být účinným způsobem, jak pomoci zaplnit mezery ve vaší stravě.

Je to dobré pro regeneraci po tréninku?

Všechny proteinové směsi Innermost jsou perfektní pro regeneraci, ale The Fit Protein zejména obsahuje výběr složek včetně důležitých elektrolytů, které se ztrácejí, když se potíte.  Je to ideální proteinová směs pro každého, kdo tvrdě cvičí, dělá hodně aerobní aktivity nebo potřebuje pomoc se zvýšením hladiny energie.

Udělá mě The Fit Protein svalnatým?

Ne!  Svalnatost „nabušenost“ je výsledkem nepřetržitého svalového tréninku, který obvykle využívá těžké váhy a specifickou vysoce kalorickou dietu, a může vyžadovat spoustu úsilí a času.  Ve skutečnosti vás protein udrží sytější na delší dobu, takže vám může pomoci získat více tonusu a tvaru svalů spolu s rozumnou stravou a fyzickou aktivitou.

Pro každou porci The Fit Protein: Veganský protein z hrášku + hnědá rýže (31g), Cocomineral (1g), Maca (1g), Hořčík (250mg), Rhodiola Root (250mg), Růžová himálajská mořská sůl (150mg).

Tento produkt je veganský, bez krutosti, bez lepku, bez laktózy, bez sóji, halal, vhodný pro košer dietu, bez GMO a bez všech 14 hlavních alergenů.  Výrobek navíc neobsahuje žádná umělá plniva, plnidla ani barviva a naše obaly jsou 100% recyklovatelné.

 Výživové hodnoty

 Na: 40g/ 100g
 Energie 608 kJ/ 1 520 kJ
 Kalorie 144 kcal/ 359 kcal
 Bílkoviny 31g/ 78g
 Sacharidy 4,3 g/ 10,8 g
 z toho cukry 1,0g/ 2,6g
 Tuky 1,1g/ 2,7g
 z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g/ 0,2g
 Vláknina 2,8g/ 6,9g
 Sůl 0,35g/ 0,9g

Alergeny: Žádné.
Další složky: Pouze přírodní aromata.  Guarová guma, což je přírodní vláknina bez GMO, bez lepku, která pochází z guarových bobů a dodává našim koktejlům krémovou texturu.  Používáme sukralózu, protože je nejrozšířenějším nízkokalorickým sladidlem a schváleným všemi hlavními agenturami pro potravinářské standardy na světě.

POUŽITÁ SUKRALOZA NEPŘEKRAČUJE 0,2% obsahu.

Výživný doplněk k vaší stravě, který vám pomůže uspokojit vaše denní potřeby živin.

Pokyny: Přidejte 40 g (4 ploché vnitřní odměrky) s 250–350 ml vody nebo jakéhokoli druhu mléka a protřepejte, abyste získali dokonalý regenerační nápoj po tréninku nebo zdravou svačinku, kdykoli to budete potřebovat.  Podáváme nejlépe studené nebo s ledem.  Množství a typ tekutiny ovlivní sladkost a hustotu, takže experimentujte, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje.  Lze také přidávat do smoothies, kaší a používat v receptech.

Velikost porce: Doporučujeme až 40 g na porci v závislosti na způsobu použití produktu.  Na základě zpětné vazby od zákazníků jsme obvykle zjistili, že 520g sáček by měl v průměru vydržet asi měsíc.

Dobře funguje s: Energy Boosterem, abyste se posunuli dál a abyste z každého tréninku vytěžili maximum.