LUMION MIRACLE maska pro záchranu pleti 59ml

LUMION MIRACLE maska pro záchranu pleti 59ml

13 bodů do věrnostního systému

Připravte se zářit…

Čistí
Vyhlazuje
Snižuje podráždění Více

Výrobce: LUMION Doprava a platba

926 Kč
Skladem
ks

Připravte se zářit…

Čistí
Vyhlazuje
Snižuje podráždění Více

Výrobce: LUMION Doprava a platba

Získejte instantní ZÁŘÍ! Tato zázračná maska rozjasní a vyhladí vaši pokožku a zároveň zachová vaši přirozenou zdravou záři. Naše receptura obsahuje vše, co v masce potřebujete, HOCL + Oxygen + Diatomaceous Earth. Úlomky nemají proti těmto třem mocným složkám šanci.

HOCL se přirozeně vyskytuje ve vašich bílých krvinkách, což pomáhá chránit vaše tělo před škodlivými bakteriemi a záněty. Aplikace HOCL na pokožku aktivuje imunitní podporu, která pomáhá vaší pokožce zůstat zdravá a čistá.

Křemelina (potravinářská kvalita) je druh písku, který obsahuje fosilizované řasy. Když se křemelina použije na pokožku, má exfoliační vlastnosti, které odstraní odumřelé kožní buňky, detoxikují pokožku, pomohou snížit výskyt pupínků a jizev.

Složení LUMION je ekologické + netoxické.

KDY + PROČ | udrží skvrny na uzdě, sjednotí tón pleti, vyhladí hrubou pokožku, oživí mdlou pleť

POUŽITÍ

Promíchejte masku. Naneste vrstvu na čistou pleť podle potřeby nebo nanášejte přímo na skvrny. Nechte působit 15 minut. Maska po zaschnutí zbělá. Pro dosažení nejlepších výsledků odstraňte krouživými pohyby teplou vlhkou žínkou. Pro extra hydrataci pokračujte s Save My Skin sérem a vaším oblíbeným hydratačním krémem.

INCI

electrolyzed oxygenated water, diatomaceous earth (food grade), sodium magnesium fluorosilicate (clay), sodium chloride (Dead Sea salt), hypochlorous acid, hydrogen chloride (food grade)

FREE OF | alcohol, parabens, fragrance, phthalates, sulfates, gluten and dye.

DERMATOLOGIST TESTED + APPROVED
CLINICALLY PROVEN
MADE IN USA