SEAFLORA Tělový peeling Oil-free Seaweed Body Polish 410ml

SEAFLORA Tělový peeling Oil-free Seaweed Body Polish 410ml

26 bodů do věrnostního systému

SEAFLORA skincare

Zvyšte krevní oběh tím, že odstraníte nečistoty a zmírníte celulitidu s tímto tělovým peelingem z mořské soli. Rozmazlujte pokožku těla s oil-free tělovým peelingem s mořskými řasami, mořskou solí, chlorophyllem, spirulinou, červenou řasou ad. Více

Doprava a platba

1 862 Kč
Do 2 -3 týdnů Sledovat dostupnost
ks
SEAFLORA skincare

Zvyšte krevní oběh tím, že odstraníte nečistoty a zmírníte celulitidu s tímto tělovým peelingem z mořské soli. Rozmazlujte pokožku těla s oil-free tělovým peelingem s mořskými řasami, mořskou solí, chlorophyllem, spirulinou, červenou řasou ad. Více

Doprava a platba

PONOŘTE SE DO OCEÁNU S HLADKOSTÍ

Ponořte se do nezapomenutelného pocitu hedvábné hydratace. Jako revitalizující koupel v oceánu si dopřejte a zahalte své smysly do luxusního peelingu z mořské soli. Tento transformační tělový lak bez olejů využívá sílu mořských řas ostrova Vancouver a mořských minerálů pro neodolatelně jemnou, pružnou a krásně omlazenou pokožku. Tyto mořské prvky ze západního pobřeží vylepší váš rituál krásy a hluboce zlepší váš zážitek z péče o tělo.

 

ODHALTE ZÁŘI SVÉ POKOŽKY

Uvolněte kouzlo oceánu, zmírněte projevy celulitidy a odhalte hladší a pevnější pokožku

Mořská sůl odlupuje odumřelou kůži a hloubkově čistí póry, snižuje zarůstání chloupků a skvrn na těle
Aktivujte přirozený proces omlazení pleti, podpořte rychlejší obměnu buněk pro zářivou a zářivou pleť
Ponořte se do oceánu autentické exfoliace bohaté na minerály, která hluboce hydratuje, zpevňuje a osvěžuje vaši pokožku.
Odevzdejte se moudrosti oceánu, která pracuje na zjemnění a zlepšení textury vaší pokožky a odhaluje hladší a rafinovanější plátno
 

SDÍLEJTE NAŠE TAJEMSTVÍ: VÝHODY MOŘSKÝCH ŘAS PRO POKOŽKU

Červené mořské řasy poskytují snadno vstřebatelný vitamín C a další prospěšné antioxidanty, jako je vitamín E, selen, zinek, mangan a flavonoidy.
Mořská řasa Mazzaella nabízí velké množství peptidů, které podporují tvorbu kolagenu a zachovávají integritu kolagenového a elastinového vlákna vaší pokožky.
Řasa Spirulina zvyšuje schopnost pokožky zadržovat vodu, což má za následek lepší hydrataci a plnější vzhled.
Pacifické mořské soli podporují funkci buněk, podporují ideální hydrataci, vyrovnávají pH a udržují přirozenou bariérovou funkci pokožky.

 

SLOŽKY PRO ZÁŘIVOU PLEŤ: HÝČKEJTE SVOU PLEŤ TÍM NEJLEPŠÍM Z PŘÍRODY

Tekutý chlorofyl má silné antioxidační vlastnosti, které minimalizují oxidační stres, záněty a vzplanutí akné a podporují jasnější a zdravější pleť.
Moruše chrání před předčasným stárnutím, UV zářením a znečištěním. Zklidňuje citlivou pokožku, snižuje zarudnutí a záněty pro hladší a jemnější pokožku.
Rostlinný glycerin je přírodní změkčovadlo, které zjemňuje pokožku tím, že v ní uzamyká hydrataci i pro ty nejcitlivější typy pleti.

 

VELIKOST

410 ml/14,4 fl oz

 

UMĚNÍ LÁZEŇSKÝCH ÚČINKŮ

Masírujte vlhkou pokožku
Vklouzněte do vany nebo zapněte sprchu, abyste se opláchli.
Profesionální tipy:

Jemně masírujte směrem nahoru od chodidel a dovnitř od rukou směrem k jádru, abyste stimulovali lymfatickou drenáž
Leštění pomocí mořských solí a mořských řas stimuluje krevní oběh a uvolňuje cestu k optimálnímu buněčnému výkonu. Vaše pokožka vám poděkuje
 

VAŠE PÉČE O PLEŤ, VÁŠ DOPAD: BUĎTE HRDINOU PRO ZEMI S KAŽDÝM NÁKUPEM

Baleno v plně recyklovatelné skleněné nádobě
Jsme hrdí na to, že jsme značkou bez krutosti
Všechny mořské řasy Seaflora se udržitelně ručně sklízejí jen pár kroků od Seaflora na ostrově Vancouver –
Část z každého nákupu jde do The Ancient Forest Alliance, The Georgia Straight Alliance a The Sooke Salmon Enhancement Society
Uhlíkově pozitivní společnost – více než neutrální
Udělejte zdravá rozhodnutí pro zdravou planetu a povyšte svou hru péče o pleť na superhrdinský stav ještě dnes!

POZNÁMKY K POUŽITÍ

Po očištění masírujte vlhkou pokožku, pohybujte se směrem nahoru od nohou a rukou směrem k jádru, abyste stimulovali oběh a detoxikaci.

Pro autentický zážitek z thalassoterapie u vás doma použijte naše tělové peelingy před nebo během koupele, které obohatí vaši koupel o základní vitamíny, minerály a jedinečné sloučeniny. Přidejte kapku masážního oleje Sea Silk pro extra zjemnění a výživu pokožky.

Pro hydrataci celého těla použijte jeden z našich tělových zvlhčovačů. Chcete-li se zaměřit na celulitidu, zarostlé chloupky a drobná poranění, použijte tělový gel z mořských řas. Pro intenzivní hydrataci, tonizaci a zlepšení kožní bariéry následujte tělové mléko Wild Sea Kelp nebo směs masážních olejů Sea Silk.

INCI:

*Pacific maris sal (Pacific sea salt), Organic Seaweed Elixir™ (Mazzaella splendens), *vegetable glycerine, xanthan gum, agar, *cholorophyllin copper complex sodium (and) Morus alba (mulberry) leaves (and) Mentha spicata (spearmint) essential oil, *Spirulina maxima

*Certified Organic Ingredient