Pleťové olejové sérum Face it od True Organic of Sweden 30ml

Akce
14 bodů do věrnostního systému

Báječné organické sérum se 100% přírodními a 99% organickými přísadami! Viditelné výsledky již po prvním použití.
Je určena pro mastnou, kombinovanou a normální pleť a pro všechny věkové skupiny. 30ml Více

Výrobce: True Organic of Sweden Doprava a platba

1 150 Kč

Skladem
ks

Báječné organické sérum se 100% přírodními a 99% organickými přísadami! Viditelné výsledky již po prvním použití.
Je určena pro mastnou, kombinovanou a normální pleť a pro všechny věkové skupiny. 30ml Více

Výrobce: True Organic of Sweden Doprava a platba

Face it - sérum krásy ve skleněných lahvích odolných proti UV záření.
Chtěli jsme sérum, které by mohlo být použito jak lidmi s problematickou pokožkou, tak pro zralejší pleť. Je to olej z chia semen, který je nabitý neobvykle vysokými hladinami fytonutrientů a antioxidantů, s bodlákovým olejem bohatým na zdroje omega 6, šípkovým olejem, který stimuluje produkci kolagenu, vitamínem E, který zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, esenciální olej z bergamotu pro podporu čistoty pokožky a nakonec pelargónie, které napíná kůži a zvyšuje krevní oběh. Vůně je nebeská, 100 přírodní a z 99% organické složení.

SLOŽKY

Chia olej ze semen - bohatý na omega 3 mastné kyseliny a je nabitý neobvykle vysokou úrovní fytoživin a antioxidantů. Ve skutečnosti mají chia semínka o 30% více antioxidantů chránících buňky než borůvky. Ať už máte akné nebo vrásky, pomůže vám olej ze semen chia.

Bodlákový olej - bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin omega 6, dodává ve spolupráci s jinými oleji a tuky skvělou podporu milující pokožku. Je neuvěřitelně dobře snášen a ideální pro problematickou pleť, zralou pleť a normálně až mastnou pleť. Bodlákový olej také pomáhá zmenšit velikost pórů a pomáhá obnovit rovnováhu pokožky.

Olej z růžových boků - Výhody stárnutí z používání šípkového oleje na obličej jsou způsobeny antioxidanty a schopností oleje pronikat do hlubších vrstev pokožky. Antioxidanty vitaminu C stimulují produkci kolagenu. Pomáhá také omezovat jemné linky a vrásky. Olej může pronikat díky vitaminu A, který má dostatečně malé molekuly, aby se dostal hlouběji do pokožky. Vitamin A zlepšuje úroveň vlhkosti pokožky a omezuje vrásky a jemné linky.

Vitamin E - je nezbytný pro zdravý růst pokožky, nápravu opotřebení, udržuje pokožku hladkou a chrání před popraskáním. Především zabraňuje předčasnému stárnutí a zvrásnění pokožky, protože má dobré antioxidační vlastnosti

Vůně éterických olejů bergamotu a pelargónie, které jsou prospěšné pro problematickou pleť