Péče o dekolt - Balení - Grep

Péče o dekolt

Vytvořte si z péče o tělo pravidelný rituál a užijte si pohled na dokonale hladkou a hydratovanou pokožku celého těla. Základem správné péče je mytí celého těla. Pro důkladnou očistu se hodí tělové peelingy/masky, které důkladně kůži vyčistí a zbaví ji odumřelých kožních buněk. Ta pak bude mnohem lépe připravená na aplikaci vyživujících, hydratačních a regeneračních krémů.

Speciální péče od prvních příznaků stárnutí

Již při prvních příznacích stárnutí byste měli zpozornět a začít s extra péčí o pleť. Mezi pravidelné rituály by od této doby měla patřit i péče o dekolt, která bývá často opomíjena. Vybavte se tělovými mléky, krémy a oleji, které zajistí potřebnou hydrataci a pevnost v oblasti dekoltu i šíje.

Regenerace pokožky a navrácení pružnosti

Co takhle trochu omlazující péče? Zralá pleť má své specifické požadavky na správnou péči. Vyhlazující a zpevňující krémy regenerují pokožku poznamenanou prvními vráskami a navracejí jí pružnost. Po pravidelné péči bude kůže v oblasti dekoltu a šíje jemná, pevná a vyhlazená. 

Dokonale zpevněná pokožka dekoltu

Navraťte dekoltu dokonalé zpevnění a poskytněte mu dokonalou jemnost na dotek i na pohled. Dopřejte si nejen pravidelný tělový peeling nebo hydratační tělovou masku, ale také masáž podporující prokrvení kůže. Pomocí speciálních kosmetických přípravků pak snáze docílíte vyhlazení vrásek v dekoltu i na krku. 

Zpevňující tělová mléka a další pomůcky podporující vypnutí kůže

Svůdný dekolt už nemusí být jen pouhým snem. Naopak se může velice rychle stát realitou. Stačí jen vědět, jak na to. Pomocí zpevňujících tělových mlék a dalších pomůcek v podobě masážních kartáčů či exfoliačních rukavic podporujících prokrvení pokožky a vypnutí kůže to bude hračka.