Péče o nohy - Balení - Vanilka

Péče o nohy

Udělejte si z cesty za krásnou pokožkou příjemný rituál a užijte si dokonale hebkou pleť celého těla, která bude vybízet k doteku. Kromě péče o tělo, čištění pleti/odstranění makeupu a extra péče o pleť je důležité nezapomínat také na partie, jako jsou ruce a nohy. Právě péče o nohy bývá mnohdy podceňována a výsledkem je pak suchá a hrubá pokožka. Díky pravidelné péči si ale budete moci brzy užít dokonale hladké nohy bez chybičky.

Nezapomeňte na důležitý peeling, který je velmi důležitou součástí péče

Před samotnou aplikací vyživujících a hydratační krémů se vyplatí věnovat chvilku času peelingu. Tělové peelingy/masky důkladní zbaví kůži všech nečistot a odumřelých kožních buněk. Po jejich použití bude rozzářená a perfektně připravená na aplikaci dalších přípravků, které tak budou mít mnohem větší účinnost.

Dokonalá hydratace a vyživení pokožky od hlavy až po paty

Dopřejte si dokonalou hydrataci a vyživení pokožky od hlavy až po paty. Pro obličej jsou jasnou volbou krémy a balzámy na pleť nebo také pleťová séra a oleje. Samozřejmě až po důkladném vyčištění pleti. Ale co na ostatní pokožku těla? Tady hrají důležitou roli tělové krémy, mléka a vyživující oleje, které se skvěle hodí i pro péči proti celulitidě zajišťující potřebnou hydrataci a regeneraci. 

Hebkost a jemnost po dlouhé hodiny

Věnovat potřebnou pozornost pleti obličeje, ale i jiným částem těla se rozhodně vyplatí. Tělové krémy/séra/tonika zajistí vaší pokožce hebkost a jemnost po dlouhé hodiny. Užijte si ten báječný pocit dokonale hladkosti nejen na dotek, ale i na pohled. 

Chodidla hebká a jemná jako peříčko

Pokud toužíte po chodidlech hebkých a jemných jako peříčko, investujte do kvalitních krémů a masek určených pro péči o nohy a chodidla. Díky pravidelné aplikaci krémů budou vaše nožky jako ze žurnálu.