Péče o rty - Barva - Juice - Sheer Cherry

Péče o rty

Pokud si zakládáte na perfektním líčení/makeupu, nezapomínejte kromě líčení očí a obočí také na rty, které mohou celkové líčení vyzdvihnout. Správná péče o rty nejen podtrhne vaše líčení a dodá mu zajímavý šmrnc, ale zároveň bude také o pokožku rtů perfektně postaráno. Lesky a rtěnky dnes už totiž nemají jen estetickou funkci, ale dokáží toho mnohem více. 

Pravidelná hydratace je základ

Myslete na důležitou péči o oči a rty. Pravidelná hydratace je pro rty stejně důležitá jako pro pleť. Vybírejte kvalitní produkty obsahující hydratující a zvláčňující složky, které tenkou a citlivou pokožku rtů nevysušují, ale naopak ji do hloubky vyživují a zvláčňují. Vyživující balzámy na rty by tak měly být základem každodenní péče.

Barvy všude, kam se podíváš

Oživte svoje líčení krásnými a pestrými barvami. Nechte se unášet na nekonečné vlně zářivých barev a odstínů, o kterých jste ani neměli ponětí, že existují. Vyberte si rtěnky ve své oblíbené barvě nebo v barvě ladící s vaším outfitem a dopřejte si dokonalé líčení, se kterým budete k nepřehlédnutí. Nechybí ani neutrální a nude odstíny.

Matující a hydratační rtěnky

Vyzkoušejte matující nebo hydratační rtěnky a dopřejte svým rtům jen to nejlepší. Vsaďte na rtěnky, které se hrdě pyšní fascinující výdrží a skvěle se nanáší. Získejte smyslné rty díky barevným pigmentům, které se postarají o dokonalý efekt.

Dodejte svým rtům oslňující lesk

Dodejte svým rtům oslňující lesk. Kvalitní lesky na rty s čistě přírodním složením a pečujícími oleji vyživují pokožku rtů a propůjčují jí oslňující lesk. Obsažené kolageny a antioxidanty navíc zlepšují strukturu rtů a minimalizují vzhled jemných linek. Výsledkem jsou plné a hedvábně jemné rty. Stačí si jen vybrat z několika desítek odstínů ten pravý.