Péče o ruce - JORGOBÉ

Péče o ruce

Věnujte pozornost nejen péči o tělo a o pleť obličeje, ale nezapomínejte také na důležité a namáhané části těla, jako jsou ruce a nohy. Právě na péči o ruce a na péči o nohy bychom neměli zapomínat. Tyto partie si zaslouží náležitou pozornost. Základem správné péče o ruce by měla být jejich ochrana před vysoušením, které by se nepříjemně podepsalo na jejich vzhledu.

Cesta k hladším a krásnějším rukám

Ruce jsou naší vizitkou, a proto bychom si na nich měli zakládat. Nevypadají vaše ruce tak, jak byste si představovali? Cesta k hladším a krásnějším rukám spočívá v pravidelné péči a pozornosti, kterou jim musíte věnovat. Vyzbrojte se těmi správnými kosmetickými pomocníky a promažte se k dokonale jemným a hladkým rukám.

Hydratace kůže a výživa nehtů jako záruka úspěchu

Během péče o naše tělo bychom neměli zapomínat ani ruce, a to nejen na pokožku, ale také na nehty. Zárukou úspěchu je důkladná hydratace kůže a výživa nehtů. Vyzbrojte se hydratačními a vyživujícími krémy, které poskytnou kůži přesně to, co potřebuje – vláhu, vitamíny, minerály a další důležité látky.

Výživa bohatá na vitamíny a další cenné látky

Intenzivně vyživující a hydratační krémy na ruce obsahují důležité látky, jako je například panthenol (vitamín B5) a glycerin zlepšující rovnováhu a uzamknutí vlhkosti v pokožce, obnovení vláčnosti a zajišťují hedvábnou jemnost. 

Dokonalé ruce a nehty jako ze škatulky

Toužíte mít dokonalé ruce jako ze škatulky? Investujte trochu času do pravidelné péče o ruce, která se vám mnohonásobně vrátí. Kromě vyživujících, hydratačních a regeneračních krémů jsou ideální volbou také pečující oleje, které vyživí nehty a zabrání jejich lámání. O rychlé zkrácení a úpravu nehtů se postará sada pilníků na nehty.