Péče proti celulitidě - Barva - Eukalyptus

Péče proti celulitidě

Trápí vás pomerančová kůže a celulitida? Zatočte s nevzhlednými ďolíčky, hrbolky a nerovnostmi pokožky jednou provždy. Vyzbrojte se kvalitní kosmetikou, která zaútočí přesně na ta správná místa. Zatočte s tímto kosmetickým problémem a radujte se z krásně hladké a pevné pokožky. Pravidelná a správná péče o tělo v podobě péče proti celulitidě je cestou ke krásné, pevné a hladké pokožce. 

Začněte už u sprchování

S péčí proti pomerančové kůži se vyplatí začít už během mytí celého těla a sprchování. Ideální volbou jsou tělové peelingy s obsahem jemných zrníček, které jemně obrušují a účinně vyčistí pokožku, odstraní odumřelé kožní buňky a rozzáří ji. Peeling stačí pro správný efekt používat pravidelně 2x-3x týdně.

Prokrvení pokožky pomocí speciálních pomůcek

Pomocí speciálních pomůcek, jako je masážní kartáč nebo exfoliační žínka se zaměřte na důkladnou masáž s cílem prokrvit pokožku. Pár minut masáže každý večer dokáže v kombinaci s kvalitními kosmetickými přípravky hotové zázraky. 

Následná hydratace a zpevnění pomocí krémů, gelů a olejů

Po aplikaci peelingových přípravků je čas na následnou hydrataci a zpevnění pokožky pomocí k tomu určených krémů, gelů a olejů. Tělové krémy/séra/tonika se zpevňujícím efektem účinně pečuje o kůži s celulitidou, zjemňuje a vyhlazuje ji. Výsledkem je hladší a pevnější kůže. 

Komplex vyživujících látek v jednom jediném produktu

Začněte bojovat proti celulitidě ještě dnes. Zpevňující tělové krémy, mléka a oleje obsahují komplex vyživujících látek. Jsou bohaté například na L-karnitin, který zaručeně funguje jako spalovač tuků a důležitý koenzym Q 10 dodávající buňkám potřebnou energii a zajišťující jejich rychlejší obnovu a regeneraci. Díky tomu může být pokožka vyhlazená a zpevněná.