Péče o tělo - EARTH HARBOR NATURALS

Péče o tělo

Toužíte po krásné, hebké a zdravě vypadající pokožce? Pravidelné péče o tělo pomocí kvalitních kosmetických přípravků je klíčem k takové pleti. Dopřejte své kůži to nejlepší a pečujte o sebe od hlavy až po paty. Jedním z neméně důležitých kroků je i péče o dekolt. Zapomenout byste neměli ani na péči o ruce a péči o nohy. Problém s celulitidou a pomerančovou kůží vám pomohou vyřešit speciální přípravky určené k péči o celulitidu.

Cesta k hebkým rukám

Začněte hned od rukou. Péče o ruce a nehty by neměla být opomíjená. Cesta k hebkým rukám začíná u kvalitní kosmetiky, která se postará o jejich potřebnou hydrataci, hebkost a vláčnost. O dokonale upravené nehty se postarají leštící a vyhlazující pilníky v kombinaci s pečujícími oleji. Pak už jen stačí zvolit oblíbenou barvu laku na nehty a je to.

Nezapomínejte ani na dekolt

Důležitou součástí by měla být i péče o dekolt. Právě dekolt a pokožka krku vyžadují speciální péči v podobě hydratačních sér a krémů s obsahem kyseliny hyaluronové a kolagenu. Tato místa totiž ztrácejí svoji pevnost, a právě proto se vyplatí začít jim zavčasu věnovat potřebnou pozornost. 

Zatočte s celulitidou

Celulitida a pomerančová kůže už nebude mít šanci. Vyzbrojte se produkty ze sekce péče proti celulitidě a dopřejte si pořádnou péči o pokožku. Exfoliační rukavice v kombinaci s tělovým peelingem pokožku dokonale prokrví a odstraní odumřelé části. Zpevňující krémy a gely zajistí potřebnou hydrataci a výživu. 

Nožky jemné jako hedvábí

Dejte stop suchým patám hrubým jako struhadlo. Nožky jemné jako hedvábí vám zajistí kvalitní a pravidelná péče o nohy. Tělová mléka a krémy se zvláčňujícím účinkem poskytnou pokožce dokonalou hydrataci na dlouhé hodiny. Kůže bude jemnější, hladší a bez chybičky.